SON DAKİKA
1 Ekim 2022 04:41

SON HABERLER

Demet Özdemir’den beklenen balayı pozları nihayet geldi!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçen ay nikah masasına oturan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç balayına çıktı. Yeni evli çift, tatillerinden görüntüleri sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

Tatilde çektikleri fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Demet Özdemir, bikinili fotoğrafıyla da yoğun ilgi gördü.

Demet Özdemir, otomobille seyahat esnasında eşini çektiği görüntüleri de paylaştı. Geçtiğimiz Haziran ayında sade bir tören ile nişanlanlan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Sarıyer’deki bir otelde gerçekleştirilen nikah töreni ile dünyaevine girmişti.

Çiftin günlerce konuşulan görkemli düğününde Demet Özdemir’in tasarım gelinlikleri konuşulurken Oğuzhan Koç’un da yüksek tabanlı ayakkabıları gündem olmuştu.

Çift şimdi de balayı pozlarıyla çok konuşulacağa benziyor.  Ailelerinin, akrabalarının, arkadaşlarının ve meslektaşlarının katıldığı görkemli bir davetle dünya evine giren Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir’in balayı fotoğraflarına yorum yağdı.

Instagram’da 15.5 milyon takipçisi bulunan Demet Özdemir’in ‘Balayı’ notuyla paylaştığı fotoğraflara, Naz Göktan, Deniz Baysal ve Hülya Duyar’ın da aralarında bulunduğu oyuncu arkadaşları yorumda bulundular. Çiftin hayranları da ‘Elleriniz hiç ayrılmasın’ şeklinde pek çok yorum yaptı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler