SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 23:37

SON HABERLER

Demet Özdemir’in eski ve yeni partnerleri arasında vücut yarışı!

Demet Özdemir’in eski ve yeni partnerlerini karşılaştırma sorunsalı yaşanıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Diziler arasında ve oyuncular arasında zaman zaman karşılaştırmalar yapılır.

Bu karşılaştırmalardan şu aralar en çok da Demet Ödemir’in eski partneri Furkan Palalı ile yeni partneri Can Yaman karşılaştırması dikkat çekiyor.

Hatırlanacağı üzere bir yaz dizisi olarak başlayan No: 309 büyük başarı kazanmış ve 65 bölüm ekranda kalma başarısı sergilemişti.

No:309’da Furkan Palalı ile Demet Özdemir başrolde yer almıştı. Dizide Palalı’nın vücudu çok konuşulmuştu.

Şimdilerde ise Demet Özdemir’in yeni partneri Erkenci Kuş dizisindeki Can Yaman… Yaman da uzun yıllar sonra büyük değişim geçirdi ve kaslı vücudu ile son dönemin en dikkat çeken ismi oldu.

Furkan Palalı, Benim Tatlı Yalanım dizisine başlayınca Can Yaman ile vücudu kıyaslanmaya başlandı.

Palalı, bu duruma anlam veremiyor ve bu kıyaslamanın neden yapıldığını sorguluyor.

Palalı,No:309 dizisinde 30’un üzerinde vücut hatlarını gösteren sahneler çektiğini hatırlatıyor ve “Vücudumu bilen biliyor, ispatlama gibi bir çabam o nedenle yok zaten” diyor…

Geçmişte de aynı vücuda sahip olduğunu ifade eden Furkan Palalı, “Daha önce nasıldı ve şu an nasıl? Gazetecilik araştırmak değil midir?” sorularıyla da aslında önemli bir mesaj vermekte.

Furkan Palalı, “ben değişmedim hep aynıyım” demeye çalışıyor. 2010 yılından bu yana vücudunun aynı yani hep kaslı olduğunu, hiç göbek yapmadığını belirtiyor.

Palalı’nın dediği gibi “daha önce nasıldı ve şu an nasıl?” sorusu sorulduğunda Can Yaman’daki değişimi de işaret ediyor.

Yani ‘bende değişen bir şey yok, siz asıl Can Yaman’a bakın’ demeye getiriyor…

Palalı, “Herkes kendince çalışıyor, spor yapıyor. Ben kendi adıma 8-9 yıldır profesyönel spor yapıyorum” diye açıklama yapmış ve Can Yaman’a benzemeye çalıştığı iddialarını çürütmüştü.

İlgili Haberler