Ana sayfa Sosyal Medya Demet Özdemir’in öyle bir hayali var ki ‘keşke yapsa’ dedirtiyor

Demet Özdemir’in öyle bir hayali var ki ‘keşke yapsa’ dedirtiyor

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Daha önce rol aldığı dizilerden sonra Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı iyice parladı Demet Özdemir’in. Daha çok romantik komedilerde görmeye alıştığımız Demet Özdemir, şimdilerde dram dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de rol alıyor.

Oyuncu 1992 doğumlu ve 28 yaşında. Genç yaşına karşın başarılı bir grafik çizerek iyi bir kariyer edindi. Ancak Demet Özdemir’i bu noktaya getiren şeyin ardında çok çalışmak, çok emek vermek var. Kocaeli doğumlu olan oyuncu, anne ve babası ayrılınca küçük yaşta İstanbul’a gelmiş.

Pantene’in kanser hastası kadınlara peruk bağışı ile ilgili kampanyası adına bir canlı yayına katıldı Demet Özdemir. Instagram’da yapılan yayında Gazeteci Ayşe Arman’ın sorularını yanıtladı. Henüz 16 yaşında dans dersleri almaya başlayan Demet Özdemir’in en büyük hayalinin de dans konusuyla ilgili olduğu ilk kez öğrenildi.

Daha sonra Ayşe Arman’ın sorularını büyük bir içtenlikle yanıtlayan Demet Özdemir, kendisine nasıl bir gelecek hayal ettiği ile ilgili bir soruya yanıt verdi.

Demet Özdemir'in öyle bir hayali var ki 'keşke yapsa' dedirtiyor 7

Hayal kurmanın önemine değinen ve hayal kurmaktan hiç vazgeçmediğini vurgulayan Demet Özdemir “Çok uzun vadeli plan yapmıyorum çünkü bütün hayallerim yavaş yavaş da şekilleniyor bazen. Diyorim ki yazın böyle bir şey hayal ediyorum mesleğimle ilgili, sonrasında başka bir şey… ama 10 yıl sonrasını hayal etmiyorum” açıklamasını yaptı.

Özdemir, kendisiyle ilgili uzun vadeli planlar yapmasa da aslında Türkiye’deki kız çocukları için bir hayali olduğunu da sözlerine ekledi. Demet Özdemir, tanınırlığını kullanarak daha büyük işlere vesile olmak istediğini ifade ederek Türkiye’de dans kursuna gitmek, dans eğitimi almak isteyen kızlara bu hizmeti sağlamayı çok istediğini anlattı.

Genç oyuncu, dileğini şöyle paylaştı: “Daha fazla bir şeylere aracı olmak istiyorum ve ben kızlarla dans etmek, dans okulu açmak istiyorum. Başka şehirlerde dansla tanışmamış, kızlarlaa. Onların özgürlüğe kavuştuğu anı görmek istiyorum gözlerimde. En uzak gibi görünen en çok yapmak istediğim hayallerimden birisi bu.”