Ana sayfa Sosyal Medya Demet Özdemir’in ziyaretleri Oğuzhan Koç’a sahnede heyecan yaptırıyor!

Demet Özdemir’in ziyaretleri Oğuzhan Koç’a sahnede heyecan yaptırıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 26 Ağustos’ta evleneceklerini açıklayan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti gündemden düşmüyor. Demet Özdemir, Disney Plus için çekimleri tamamlanan Dünyayla Benim Aramda dizisinin ardından dinlenme süreci içinde bulunuyor. Oyuncu, düğünden sonra da Aşk Taktikleri 2 filminin çekimleri için yeniden sete çıkacak.

Oğuzhan Koç ise sahne performansları ile konuşuluyor. Demet Özdemir de sevgilisine bu önemli performanslarında destek olarak yayında olduğunu gösteriyor. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir için yazdığı “Aşk Beni Yendi” isimli şarkısını ilk kez İstanbul konserinde seslendirirken, sevgilisinin kendisini izlemeye gelmesinden de çok mutlu olduğunu söyledi.

Oğuzhan Koç, “Demet hanım bizi izlemeye gelmiş. Çok mutluyum, onun için de ekstra heyecanlıyım. O zaten biliyor, daha önce dinledi ama ben her geldiğinde daha çok heyecanlanıyorum” diye konuştu.

Aşk Beni Yendi şarkısıyla konserinin açılışını yapan Oğuzhan Koç, sevgilisinin kendisini sahneden izlemesinin her seferinde kendisini heyecanlandırdığını belirterek de dikkatleri çekti.

Demet Özdemir'in ziyaretleri Oğuzhan Koç'a sahnede heyecan yaptırıyor! 7

Hayatının en güzel dönemlerinden birisinin içinde olduğunu ifade eden Oğuzhan Koç, şöyle konuştu: “Hayatımın güzel, pozitif, enerjik, neşeli bir dönemindeyim. Her şey çok güzel gidiyor. İnşallah hep böyle olsun. Bizim bütün duygularımız karşılıklı. Saygının, sevginin karşılıklı olması nedeniyle kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un İstanbul’da yapılacağını duyurdukları nikah törenini heyecanla bekleyen hayranları, özellikle güzel oyuncunun nasıl bir gelinlik giyeceğini ve törende neler yaşanacağının merakını taşıyor.

26 Ağustos’ta evleneceklerini duyuran ikilinin nikah törenlerinin dünyanın birçok ülkesindeki hayranlar tarafından konuşulacağı da belirtmek gerekiyor.