Ana sayfa Dizi Haberleri Destan dizisinin arka planında 3 erkek oyuncu birbirleri ile çok yakınlaştı!

Destan dizisinin arka planında 3 erkek oyuncu birbirleri ile çok yakınlaştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Destan dizisinin başarılı isimlerinden birisi de Burak Berkay Akgül… 2020 yılında yayınlanan Maria ile Mustafa dizisinde Rüzgar karakteri ile etkili bir çıkış yapan oyuncu, ilk dizisinde bulduğu fırsatı çok iyi değerlendirmişti.

Burak Berkay Akgül, Kahraman Babam isimli dizide de rol aldı. Bu sezon Destan isimli atv dizisinde Kaya Tegin olarak izlediğimiz oyuncu, son 2 yıllık kariyerinde başarılı yapımlarda yer alarak önemli bir şans da elde etti. Bu şansı iyi kullanarak kendisini gösteren Burak Berkay Akgül, Destan dizi setinin perde arkasında yaşananları anlattı.

Hikayenin en zeki ve en iyi plan yapan isimlerinden birisi olan Kaya, annesi tarafından özellikle yüksek hırslarla yetiştirildi. Oyuncu, “Kaya’nın diğer insanlardan sevgiyi elde edebilme yöntemi, en üstte olmak. O zaman herkese ulaşabileceğini ve birilerinin ona saygı duyacağını, sevebileceğini düşünüyor. Böyle yetiştiği için de bazı insani duygularını çok fazla dışa vurmuyor. Vurduğunda da onu zayıf gösterdiğini hissediyor” açıklamasında bulundu.

Destan dizi setinde en iyi anlaştığı isimler sorulduğunda Burak Tozkoparan ve Edip Tepeli ile çok iyi anlaştıklarını anlatan genç oyuncu, sette sürekli birlikte olduklarını belirtti.

Burak Berkay Akgül, şu açıklamayı yaptı: “Biz 3 kardeş olarak en başlarda çok vakit geçirdik Burak ve Edip ile… Her sahnemiz taht odasında bir aradaydı, set dışında bir aradaydık. Onların yeri çok ayrı. Kardeş olarak da başka bir bağ kurduk onlarla. Çünkü hepimiz sahnelerde birbirimize karşı zıt olsak da set dışında tam tersi..”

Sette bazen espriler yaptığını ve başrolde yer alan Selim Bayraktar’ı da zaman zaman korkuttuğunu anlatan genç oyuncu, usta oyuncu ile de iyi anlaştıklarını ifade etti.