SON DAKİKA
5 Şubat 2023 23:52

SON HABERLER

Dikkat aşırı sevgi içerir! Doğduğun Ev Kaderindir setinde Demet Özdemir’den sürpriz fotolar…

Televizyongazetesi.com/Detay – TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, Çarşamba akşamları izleyici ile buluşuyor. Dizinin başrolünde İbrahim Çelikkol ile birlikte yer alan genç oyuncu Demet Özdemir, başarılı performansının yanı sıra, kamera arkasındaki enerjisi ile de dikkat çekiyor. Oyuncunun yaptığı sosyal medya paylaşımları, adeta setin neşesi olduğunun da bir göstergesi.

Özdemir, her fırsatta dizinin kamera arkasından fotoğraflarla takipçilerini mutlu eden paylaşımlar yapmakta. Dizide rol aldığı isimlerle verdiği samimi fotoğraflar, kamera arkasında bir dostluk bağı kurulduğunun da göstergesi.

Oyuncu, sadece rol arkadaşlarıyla değil, dizinin setinde çalışanlarla da bol bol pozlarını paylaşıyor, kimi zaman esprili bir şekilde takılıyor.

Yaptığı bu paylaşımlar, hayranları tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Özdemir’in esprili, keyifli, samimi, doğal halleri, paylaşımlarına da yansımakta.

Birlikte kamera karşısına geçtiği isimlerle adeta bir sevgi bağı kuran oyuncunun son yaptığı paylaşımlarda da bu içten hallerini görebilirsiniz.

İşte onlardan bazıları:

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler