Ana sayfa Dizi Haberleri Dila, Kuzgun’un önünde intihar etti! Kuzgun 16. Bölüm (Sezon Finali)

Dila, Kuzgun’un önünde intihar etti! Kuzgun 16. Bölüm (Sezon Finali)

tarafından zk zk

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in başrolünde oynadıkları Kuzgun dizisi, 16. bölümüyle sezon finali yaptı.

Final sahnesinde Dila, Behram’ı öldürmek için silahını çekti. Bir süre sonra Kuzgun geldi ve onu durdurmak için Ali’nin elinde olduğunu, dedesini vurursa onu öldüreceğini söyledi.

Dila silahını indirdikten sonra Kuzgun Behram’ı vurdu.

Dila’yı alıp oradan gitmek isteyen Kuzgun, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Dila, artık içindeki karanlıkla yaşayamayacağını söyleyerek kendisini göğsünden vurdu.

Kuzgun büyük bir şok içinde kanlar içindeki Dila’yı kucakladı. Yeni sezonda Dila’nın yaşayıp yaşamayacağı merak konusu.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Kuzgun 16. Bölüm Özet:

Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır.
Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır.
Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır.
Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.