Ana sayfa Dizi Haberleri Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü’nün Kusursuz Kiracı dizisini bekleyenlere büyük şok!

Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü’nün Kusursuz Kiracı dizisini bekleyenlere büyük şok!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kusursuz Kiracı dizisi ile Fox TV, güçlü bir çıkış yapmak için hazırlıkları tamamlama noktasına geldi. Hatta dizinin çekimleri başladı ve ilk bölümün çekimleri de tamamlandı. Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü ikilisinin başrolde çok iyi bir çift oldukları da yansıyan fotoğraflardan bile anlaşılabiliyor.

Bir apartmanda geçen ve insan ilişkileri üzerine eğilen Kusursuz Kiracı dizisinde, Dilan Çiçek Deniz’i Mona isimli genç bir gazeteci olarak izleyeceksiniz. Serkay Tütüncü ise Yakup karakteri ile yine gazeteci rolüyle ekranda olacak. Dizi için yayın tarihinin yaz dönemi olması bekleniyordu. Hatta Fox TV’nin Haziran ayı için yayın planlarına diziyi eklediği geçtiğimiz haftalarda konuşulmuştu.

Ancak Kusursuz Kiracı dizisiyle ilgili yeni gelişmeler var ve bu durum merakla bekleyenleri de üzecektir. Fox TV, en son Gülümse Kaderine ve İyilik isimli dizileri ekrana getirdi. Ancak hem Ramazan ayının etkisi ile hem de havaların ısınmaya başlaması ile birlikte düşen izlenme oranları sebebiyle dizinin gelecek sezona ertelenmesi düşüncesi belirdi.

Aslında Fox TV’nin bu kararı sadece Kusursuz Kiracı için değil Gülümse Kaderine ve İyilik için de alması gerekirdi. Zira her iki dizi de düşük reytingler elde edebildi. Gülümse Kaderine dizisi için de 5. bölümde yani 25 Mayıs’ta final kararı alındı.

Reyting elde etmenin zorlaştığı ve izleyicilerin ekrandan uzaklaşmaya başladığı ortamda Fox TV’nin kararı izleyicileri belki üzecek ama en doğrusunun da bu olduğunu görmek lazım.

Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü ikilisini ekranda izlemek isteyenler Eylül ayına kadar beklemek durumunda kalacak ama dizi en azından sağlam bir şekilde sezona başlayıp, güçlü bir şekilde ilerleyebilir.

Fox TV’nin dizinin çekilen ilk bölümünü beğenmesinin ardından bu kararı alması, gelecek sezon için Kusursuz Kiracı’nın güçlü bir çıkış yapma potansiyelini de gösteriyor.

Bennu Yıldırımlar, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Umut Kurt ve Nilsu Yılmaz gibi dikkat çeken bir kadrosu bulunan Kusursuz Kiracı dizisinin konusu özetle şöyle:

Bir apartmanda geçecek olan hikayede Mona karakteri bir internet gazetesinde muhabirlik yapıyor. İşin daha başlarında olan Mona, aynı zamanda üniversitede gazetecilik okuyor. Mona karakteri işine tutku ile bağlı ve kendisini yetiştirmek için çaba harcayan, etik değerlere önem veren birisi olarak izleyicilerle buluşacak.