SON DAKİKA
25 Haziran 2019 19:15

SON HABERLER

Dila’nın şok sözleri, büyük ters köşeyi mi işaret ediyor? Kuzgun yeni bölümdeki o evdeki sır ne?

Star TV’de yarın akşam 15. bölümü yayınlanacak olan Kuzgun dizisinin yeni bölümünde izleyenleri şaşırtacak gelişmeler ekrana gelecek.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizide babasının ölümünden sonra Kuzgun’dan beklediği ilgiyi göremeyen Dila, olayda onun parmağı olduğunu düşünmeye başlıyor.

Kuzgun ise Dila’dan uzak durmaya çalışırken Behram’ın atacağı yeni adımla sarsıcı bilgilere ulaşıyor.

Behram, onu eski bir eve götürüyor. Kuzgun burada geçmişiyle yüzleşirken, Dila’nın da ondan bir isteği var!

Behram’ın hepsine bir oyun oynadığını düşünen Dila’nın Kuzgun’a “Bana Behram’ı ver. Sen onun torunu değilsin. Bunu kanıtlamak için ver” sözleri tanıtımda dikkat çekiyor!

Yeni bölümde Behram’ın Kuzgun’un dedesi olmadığı ortaya çıkarsa, büyük bir ters köşe yaşanacak!

İşte 15. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kuzgun ve Dila aşkı imkansıza sürükleniyor!

Dila, babası Rıfat’ın ölümüyle büyük bir şoka girer, paramparça olur. Babasıyla vedalaşır ve yasını tutmaya başlar. Dila’nın, Kuzgun’a en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır. Ancak Kuzgun, Rıfat’ın ölümündeki sorumluluğundan ötürü, Dila’nın yanında olmak istemesine rağmen kendini geride tutar. Dila, babasının ölümününe sebep olan pusuyu Kuzgun’un kurmuş olabilme ihtimalinden kaçsa da, Kuzgun’un yokluğu Dila’nın kalbinde her geçen gün daha büyüyen bir yaraya sebep olur. Eksik parçalar birleştiğinde, Dila ve Kuzgun için büyük bir yüzleşmenin yaşanması kaçınılmazdır. Bu yüzleşmede Dila, Kuzgun’dan bir seçim yapmasını isteyecektir. Kuzgun’un kararı Dila’da ağır bir darbe yaratsa da, Kuzgun hala Dila’yı korumaya çalışmaktadır. Dila ile Kuzgun artık, acıları aşklarının önüne geçmiş iki yaralı insandır. Dila, babasının ölümüne giden yolda, Behram’ın rolünü öğrendiğinde, artık hayatında yeni bir sayfa açılır. Derviş ise, Rıfat’ın ölümü yüzünden Kuzgun’un Dila’ya olan hislerine bir kez yenilmesine engel olmak için harekete geçer. Kuzgun’a Dila’nın ihanetlerini yeniden hatırlatmak için çok keskin bir yöntem kullanır. Meryem de Rıfat’ı Kuzgun’un öldürmüş olabileceğinden şüphe etmektedir. Meryem, Kuzgun’un içindeki karanlıkla ilk kez yüzleşecekir. Babasının ölümünün ve kendisine yaşattıklarının hesabını sormak için Behram Adıvar’ı bulmaya kararlı olan Dila, Terzi Derviş’e gider ve onun üzerinden Behram’a meydan okur. Selçuk, gözaltındaki Ali’ye, Ferman Koruoğlu’nun, onu dışarı çıkarabilecek bir teklifi olduğunu söyler. Öte yandan Dila, sevkiyat gecesi yaşananlarının izini sürdüğünde, kendisini ihbar edenin Kumru olduğunu çözer ve karşısına çıkar. Dila, Kumru’nun aklına kimsenin tahmin edemeyeceği bir kurt düşürür. Kumru, içini kemiren şüphelerin ve cevabını bulamadığı soruların peşine düşer. Öte yandan Kuzgun da Selçuk’un Ferman Koruoğlu’na çalıştığını öğremesiyle, Ferman’a ve dolayısıyla babasının akıbetine dair büyük bir ipucu yakalar. Kumru ve Selçuk’un aralayacağı kapılar, Dila ile Kuzgun’u şoke edici gerçeklere ulaştıracak.

İlgili Haberler