Ana sayfa Dizi Haberleri Dilek Taşı şahane bir dizi ama kalbiniz dayanabilecek mi? Salih Bademci’den uyarı geldi!

Dilek Taşı şahane bir dizi ama kalbiniz dayanabilecek mi? Salih Bademci’den uyarı geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son yılların en başarılı isimleri arasında gösterilen Salih Bademci, yeni bir televizyon dizisi için tekrar setlere döndü. Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın da başrolünde yer aldığı Dilek Taşı dizisinde izleyeceğimiz Salih Bademci, yeni projesi için bir hayli iddialı konuştu.

Hikayeye izleyicilerin kalbinin dayanamaması gibi bir durumun da yaşanabileceği uyarısında bulunan Salih Bademci, çok başarılı bir hikayenin gelmekte olduğunun mesajını verdi.

Salih Bademci, Türkiye’nin 1980’li yıllarda askeri darbe sonrası yaşanan olayların anlatılacağı Dilek Taşı dizisi için şu bilgileri verdi:

“et çok güzel geçiyor, çok heyecanlı ve çok dinamik bir iş. Ben çok heyecanlıyım çünkü yine bir dönem işi ve benim için dönem işi çok heyecanlı oluyor. Çok zevk aldığım bir şey, o yüzden çok mutluyum. Ayrıca ekip muazzam… senaristimizden, yönetmenlerimize ve oyuncu arkadaşlarımıza kadar, çok keyifli çalışıyoruz. Zor geçiyor tabi ki izlerken de izleyici muhtemelen fark edecektir ‘’Nasıl çekti bunlar?’’ diyecektir. İzleyicilerin gerçekten kalbi dayanırsa çok keyifle izleyecekleri bir dizi olacak. Sanırım insanlar uzun zamandır böyle bir şey seyretmedi ağızlarında şahane bir tat kalacak ve çok zevk alacaklarını düşünüyorum.”

Dilek Taşı şahane bir dizi ama kalbiniz dayanabilecek mi? Salih Bademci'den uyarı geldi! 7

Dizinin senaryosundan çok etkilediğini belirten Salih Bademci, hikayenin nasıl ilerleyeceğini kendisinin de çok merak ettiğini belirterek şunları anlattı: “Senaryosu beni etkileyen şey oldu. Genel hikâyeyi başta okumuştum zor okuyan biriyimdir, okumayı çok seviyorum ama aynı tarz senaryolar okuyunca bazen sıkılırım. Fakat bu işi okurken daha genel hikayesinde çok etkilendim. Bir sonraki bölüm ne olacak dedim. “

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla çok konuşulan Dilek Taşı yakında Kanal D’de başlıyor.