SON DAKİKA
26 Mayıs 2019 04:51

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde sırlar ortaya dökülecek!

Dün akşam TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan doruktaydı. Yeni bölümde de aynı heyecan sürecek.

Yayınlanan son bölümde Ertuğrul Bamsı için harekete geçiyor. Bamsı’nın canının tehlikede olduğunu bilen Ertuğrul onun yardımına koşuyor. Alıncak ile bir kez daha karşılaşan Ertuğrul, Dragos’u yakalıyor… Düşmanları birleşerek Ertuğrul’u yok etmek isterken Ertuğrul hepsini tek hamlede yok etmeye hazırlanıyor. Ertuğrul sonunda Dragos’u yakalıyor. Albastı, Dragos’un yakalandığını duyunca büyük panik yaşayıp onu öldürmek istiyor. Ertuğrul yakaladığı Dragos’u halkın içine çıkarıp, adalet zamanının geldiğini ilan ediyor.

Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı

144. bölümde neler oldu?

Ertuğrul’un hedefinde Albastı ve Dragos var. Turgut Alp Ertuğrul’un yönlendirmesiyle Albastı’nın peşine düşüyor. Albastı onları tuzağa düşürdüğünü sanırken Ertuğrul Alıncak’ın kaçtığını öğreniyor. Albastı, Ertuğrul’un Alıncak’ı konuşturmasından o kadar çok korkuyor ki onun ölüm fermanını veriyor. Ertuğrul Alıncak’ın yanındaki alplerin baygın olduğunu görüyor. Mercan’ı kendine getiren Ertuğrul Alıncak’ı kaçıranın Bamsı olduğunu öğreniyor. Bamsı oğlu için Alıncak’ı kaçırıyor. Bamsı Alıncak’ı alıp Dragos’a vermeyi planlıyor. Bamsı Dragos’u beklerken etrafı askerlerle çevriliyor.

Dragos kimliği açık şekilde Bamsı’nın karşısına çıkıyor. Albastı Dragos’u görünce büyük bir şok yaşıyor. Bamsı’nın gözü ise oğlundan başka bir şey görmüyor. Dragos, Ertuğrul’u Albastı ile beraber yok edeceklerini söylüyor. Bamsı, Albastı’nın öldüğünü sanıyor. Bamsı o anda hata yaptığını anlıyor. Ertuğrul Bamsı’nın canından endişe ediyor. Alıncak umurunda bile olmayan Ertuğrul Bamsı için harekete geçiyor.Basmı oğlunu alıyor ama Dragos Ertuğrul’un tahmin ettiği gibi Bamsı’yı öldürmeyi kafasına koymuştur. Dragos, Ertuğrul’a Bamsı ile oğlunun kellesini yollamak istiyor. Bamsı Dragos ve adamlarına karşı savaşmak istiyor ama o kadar kalabalıklar ki elinden bir şey gelmiyor.

ERTUĞRUL DRAGOS’U YAKALIYOR

Ertuğrul, Turgut’a gidip Bamsı’nın tuzağa düşürüldüğünü söylüyor. Birlikte Bamsı’yı bulmaya gidiyorlar. Ertuğrul ve Alpleri Alıncak ile bir kez daha karşılaşıyor. Ertuğrul Dragos ile de karşılaşmış oluyor. Dragos’u ve adamlarını perişan eden Ertuğrul Dragos’u zindana attırıyor. Obada herkes, İlbilge dahil zangoçun Dragos olduğunu öğreniyor. Dragos’un yakalanması Beybolat’ı çok tedirgin ediyor. Hatta zindana gidip onu öldürmek istiyor. Ertuğrul Dragos’u sürüyerek meydana çıkarıyor. Halktan büyük tepki alan Dragos idam edilmek üzere meydanda durduruluyor. Ertuğrul günün adalet günü olduğunu söylüyor.

İlgili Haberler