Ana sayfa Dizi Haberleri Disney Plus’ın Dünyayla Benim Aramda dizisi için Demet Özdemir’in söylediği çıktı!

Disney Plus’ın Dünyayla Benim Aramda dizisi için Demet Özdemir’in söylediği çıktı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayan dijital platform Disney Plus, pek çok ünlü isimle anlaşmasının ardından yeni projeleriyle merak uyandırmakta. İsmi duyulan ilk projesi Kaçış ile dikkatleri çeken Disney Plus, ikinci yerli dizisi Dünyayla Benim Aramda’yı yayınlamak için gün sayıyor! Bir süredir merakla beklenen tarih henüz açıklanmış değil ancak başrol oyunculardan Demet Özdemir’in sözleri, yakın zamanda izleyici ile buluşacakları müjdesini vermişti.

Disney Plus’ın her hafta yeni bölümünü yayınladığı Kaçış dizisi, platformun Türkiye ekranının yüzü oldu adeta. Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde yer aldıkları dizi, heyecanla takip ediliyor. Geçtiğimiz yıl Gaziantep’te çekilen dizi, Disney Plus’ın ilk orijinal Türk dizisi olma ünvanını da taşıyor. Aynı zamanda Engin Akyürek’in hikayesini yazdığı Kaçış, başarılı bir proje olarak gündemde.

Disney Plus için bir başka özel proje de 2. yerli yapımı olan Dünyayla Benim Aramda dizisi. Türkiye’de çekilen 2. dizi olarak Disney Plus’ın marka elçiliğini de yapacak dizide Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan başrollerde yer alıyor.

Demet Özdemir’in hayranlarının özellikle heyecanla beklediği bir dizi olan Dünyayla Benim Aramda’nın çekimleri de büyük bir gizlilikle yürütüldü. Bu durum da diziye olan ilgiyi daha da arttırmakta. Disney Plus’ın açılış öncesi yaptığı basın toplantısında kısa görüntüler yer almıştı. Dizinin yayın tarihi ise en büyük merak konusu şu sıralar.

Bir süre önce çekimlerinin bittiği biliniyor. Dizinin başrollerinden Demet Özdemir, yeni dizisi için tarih veremese de heyecan yaşatan şu sözleri sarfetti: “Çok az bir süre kaldı. Tam olarak bir tarih veremiyorum. Ama gerçekten çok keyifli bir süreçti. Çok az kaldı onu söyleyebilirim.”

Disney Plus'ın Dünyayla Benim Aramda dizisi için Demet Özdemir'in söylediği çıktı! 8

Özdemir’in bu açıklamasının ardından fragman da heyecanla beklenmeye başlandı. Ve 28 Temmuz Perşembe günü fragman ‘çok yakında’ ibaresi ile yayınlandı. Henüz tarihi belli olmasa da filmden gelen fragman, özellikle Demet Özdemir hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

bakılırsa Disney Plus’ın, dizinin yayın tarihini açıklaması an meselesi! Çekimleri tamamlanan ve arka planda montaj ve bazı düzenlemelerin de yapılmasıyla birlikte yayına girmesi beklenen Dünyayla Benim Aramda için heyecan dorukta!

İki sevgili arasında yaşanan bir aşk sorgulamasını içeren hikayede İlkin karakterine Demet Özdemir hayat veriyor. Buğra Gülsoy’un hayat verdiği Tolga da İlkin’in sevgilisi. Tolga’nın, aşkını bir başka kadını araya koyarak sınadığı İlkin karakteri ile Demet Özdemir, izleyenleri şaşırtacağını daha önceki röportajlarında söylemişti. Eğlenceli hikayesi ile şimdiden merakla beklenen dizinin fragmanlarının da çok yakında yayınlanması bekleniyor.

Disney Plus'ın Dünyayla Benim Aramda dizisi için Demet Özdemir'in söylediği çıktı! 9

Dizinin çekimleri devam ederken gizlilik anlaşması nedeniyle hiç bir açıklama yapamamıştı Demet Özdemir. Ancak diziyle ilgili olarak çok iddialı konuşmuş ve “Dünyayla Benim Aramda gerçekten bence Türkiye’de bugüne kadar yapılmamış bir tür olacak! Tam olarak romantik komedi diyemem, tam olarak dram, tam olarak entrika diyemem! Beni hiç görmedikleri gibi görecekler, izleyecekler. Bu benim için müthiş bir deneyim zaten” demişti.

Yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği dizinin fragmanı aşağıda…

Bu arada özel hayatı ile de şu sıralar gündemde olan Demet Özdemir’in 26 Ağustos’ta evleneceği de öğrenildi. Özdemir’in, müstakbel eşi Oğuzhan Koç ile verdiği röportajda diziyle ilgili açıklamalarını da bulabilirsiniz…