Ana sayfa Dizi Haberleri Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka, Sadece Arkadaşız dizisi ile geliyorlar!

Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka, Sadece Arkadaşız dizisi ile geliyorlar!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Her ikisi de rol aldıkları yapımlarla isimlerinden söz ettiren oyuncular. Genç kuşak oyuncular arasında performansları, canlandırdıkları rollere kattıklarıyla beğeni toplayan isimler. Kubilay Aka ekrana en son Çukur’dan sonra Camtavanlar dizisi ile gelmişti. Hazar Ergüçlü ise Alev Alev dizisinden sonra uzun zamandır ekranda yok.

İki oyuncu, şimdi bir yeni dizi ile gündemde. Bu kez partner olarak izleyici ile buluşmaya hazırlanıyorlar. Ancak sevenlerinin, hayranlarının beklediği gibi bir televizyon dizisi değil, dijital platformda yayınlanacak bir yapımı tercih ettiler.

Hazar Ergüçlü, en son Saklı dizisinde rol almıştı. Bu dizi de BluTV için çekiliyordu. Oyuncunun yeni dizi tercihi de dijitalden yana oldu! Kubilay Aka’yı ekranda görmek isteyen hayranları biraz daha bekleyecek. Aka ve Güçl’nün başrolünde yer alacakları dizinin ismi Sadece Arkadaşız.

Bir süre önce çekimleri başlayan dizinin setinden ikilinin ilk pozları da geldi. Yabancı bir dizi olan Love Snack uyarlaması Sadece Arkadaşız dizisi, Exxen için çekiliyor. Kısa bir süre önce iki oyuncu sette buluştu ve aşağıdaki pozlarıyla hayranlarını selamladılar…

 

Cesur oyuncu Hazar Ergüçlü tercihini yine dijitalden yana kullandı! 54

Yönetmenliğini Emre Erdoğdu’nun, senaristliğini ise Zeynep Koçak’ün üstlendiği dizide Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka, ortak paylaştıkları evin sahibi olabilmek için doğru eş adayını bulmaya çalışan iki kişiye hayat veriyorlar. Başarılı oyuncuların dizileri heyecanla bekleniyor.

Bu arada Hazar Ergüçlü, şu sıralar bir başka dijital platformun projesi ile gündemde. Erkan Kolçak Köstendil’le başrolünü paylaştığı Gönül isimli film de 10 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak. Yönetmenliğini ve senaristliğini Soner Caner’in üstlendiği Gönül filminin kadrosunda ayrıca Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alici, Selim Bayraktar, Şevval Sam, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya gibi usta isimle yer alıyor.