Ana sayfa Dizi Haberleri Disney Plus’ın iddialı dizisi El Turco, Can Yaman için kariyerinde bir başka sıçrama yaşatacak!

Disney Plus’ın iddialı dizisi El Turco, Can Yaman için kariyerinde bir başka sıçrama yaşatacak!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Can Yaman hayranları, en son Bay Yanlış dizisiyle ekrana gelen oyuncunun uzun zamandır İtalya’dan dönüşünü bekliyordu. Özge Gürel ile başrolünde oynadığı romantik komedi dizisinin erken finalinin ardından oyuncu, İtalya’ya giderek yapımcılarla çeşitli anlaşmalar yapmıştı.

Ferzan Özpetek’in çektiği bir reklamda oynayan Yaman, daha sonra başka markaların da yüzü olduğu İtalya’da bir de dizide oynadı. Uzun süren dizi çalışmalarının ardından bu kez Disney Plus’ın yerli oyuncularla yaptığı anlaşmalardan nasibini aldı.

Son dönemde Erkenci Kuş dizisinin ardından pek çok ülkede hayran sayısını arttıran Can Yaman, Disney Plus’ın marka elçilerinden birisi olarak merakla beklenen El Turco dizisinde rol almaya hazırlanıyor. En çok merak edilen konu partnerinin kim olacağı sorusu ise hala yanıt bulmuş değil.

Bir dönem Hande Erçel’in ismi geçmiş hatta oyuncunun Can Yaman ile aynı ücreti alma karşılığında ‘evet’ diyeceği öne sürülmüştü. Bu iddiaların ardından Hande Erçel cephesinden olumlu bir işaret görünmeyince, yapımcının kabul etmediği konuşuldu.

Can Yaman, Disney Plus’ın Kaçış ile yaptığı etkili çıkışın ardından Dünyayla Benim Aramda dizisiyle devam edecek olan heyecanı sürükleyecek El Turco dizisinde rol alacak. Henüz diziyle ilgili çok fazla bilgi yok. Genel olarak Disney Plus’ın bu konuda oyuncularla da anlaşma yaparak detayların gizli kalması yönünde sıkı tedbirler aldığı biliniyor.

Disney Plus'ın iddialı dizisi El Turco, Can Yaman için kariyerinde bir başka sıçrama yaşatacak! 8

Can Yaman’ın İtalya’yı fethettikten sonra bu kez Disney Plus’ın dünyadaki milyonlarca abonesine ulaşarak bir başka sıçrama yapması bekleniyor. Kariyerindeki en büyük sıçrayışı Erkenci Kuş ile yaşayan Can Yaman’ın, Disney Plus ile birlikte yurt dışında çok farklı ülkelerde daha da dikkat çekeceği tahmin ediliyor.

Yaman hayranları, bu diziden gelecek haberleri büyük bir merakla beklemekte. Dizinin çekimlerine Eylül ayında başlanması planlanırken hala başrol kadın oyuncusunun belli olmamış olması da ayrıca dikkat çekiyor. Platformun son derece iddialı projelerinden birisi olacak olan El Turco ile Can Yaman, yeni bir sınav verecek milyonlar karşısında!

Disney Plus'ın iddialı dizisi El Turco, Can Yaman için kariyerinde bir başka sıçrama yaşatacak! 9

El Turco dizisinin İngilizce olarak çekilmesi de Can Yaman açısından bir başka avantaj. Oyuncu, bu sayede çok daha büyük kitlelere kendi sesiyle ulaşacak. Son yıllarda pek çok başarılı çalışmaya imza atan Kerem Deren ve Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstleneceği dizi için beklentiler yüksek.

Geçtiğimiz günlerde Macaristan’a giden Can Yaman’ın ülkede gördüğü ilgi de medyaya yansımıştı. El Turco dizisiyle pek çok ülkeyi fethetmeye hazırlanan oyuncu, Macaristan’da çekilmesi beklenen diziyle daha çok tanınacak. Dizinin hikayesi Osmanlı ordusunun kahramanlığı üzerine kurulu olacak ve Can Yaman, bir yeniçeri askerine hayat verecek.