Ana sayfa Dizi Haberleri Diziden ayrılıyor mu? İrem Helvacıoğlu ile ilgili Sen Anlat Karadeniz kararı belli oldu!

Diziden ayrılıyor mu? İrem Helvacıoğlu ile ilgili Sen Anlat Karadeniz kararı belli oldu!

tarafından zk zk

Yılbaşı akşamı yayınlanan ‘O Ses Türkiye’nin özel bölümlerinin çekimlerine katılan İrem Helvacıoğlu’nun Yapımcı’dan izin almadığı gerekçesiyle görüntüleri yayından çıkarılmıştı.

Bu olay sonrasında başrol oynadığı ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin kadrosundan çıkarılacağı iddia edildi. Açıklama yapan yapımcı Osman Sınav “İrem’in hatası yüzünden diğer çalışanların ekmeğiyle oynamam” dedi

“Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu, TV8’deki “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” programına katılmıştı. Herkesin merakla beklediği o sahneler ise ne yazık ki ekrana gelmedi.

İrem Helvacıoğlu Instagram sayfasından yaptığı açıklamada, çok isteyerek katıldığnı ve büyük bir keyifle sahneye çıktığını ancak yapımcının Nefes karakterine zarar verebileceği söylemi üzerine muvafakat sağlanamadığını, bu yüzden de kendisinin şarkı söylediği o bölümün programdan kaldırılmasını istemek zorunda olduğunu belirten bir yazı kaleme almıştı.

Diziden ayrılıyor mu? İrem Helvacıoğlu ile ilgili Sen Anlat Karadeniz kararı belli oldu! 8

İrem Helvacıoğlu’nun bu açıklamasıyla işaret ettiği yapımcı, aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Osman Sınav’dı. Bu gerginlikten sonra ne yaşandığı merak konusu olmuştu.

‘BİR YANLIŞ HAREKETTEN HERKESİN EKMEĞİYLE OYNAYAMAM’

Konu hakkında açıklama yapan yönetmen ve yapımcı Osman Sınav, “Diziden yüz insan ekmek yiyor. Bu işe büyük emek veriyor. Bir yanlış hareket yüzünden herkesin ekmeğiyle oynayamam” dedi.

İREM HELVACIOĞLU’NUN AÇIKLAMASI:

Diziden ayrılıyor mu? İrem Helvacıoğlu ile ilgili Sen Anlat Karadeniz kararı belli oldu! 9