Ana sayfa Dizi Haberleri Doğduğun Ev Kaderindir dizisini geri plana düşürecek yeni bir dizi geliyor

Doğduğun Ev Kaderindir dizisini geri plana düşürecek yeni bir dizi geliyor

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli eseri, Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’u başrolde buluşturan Doğduğun Ev Kaderindir’e esin kaynağı olmuştu. Şimdi de bu eserden yepyeni ve hikayeye daha bağlı bir yapım geliyor.

Doğduğun Ev Kaderindir’de Zeynep ve Mehdi aşkı, şimdi de Barış’ın katılımı ile bir üçgene dönerken, Camdaki Kız eserinden esinlenilse de dizi, kitaptaki hikayeden çok daha farklı bir noktaya gitti. İzleyiciler de bu durumu uzun süredir sosyal medyadaki yorumlarında belirtiyorlar.

tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine ilhan kaynağı olan, Camdaki Kız isimli kitaptan uyarlanan yeni dizi için çalışmalara başlandı. tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, yeni dizi için oyuncu seçmelerine bile yapılıyor.

3 sezon süren Kadın dizisinin başarılı yönetmeni Nadim Güç’ün yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizinin ismi de yine Camdaki Kız olarak belirlendi. Şubat sonunda sete çıkılması beklenirken, Gülseren Budayıcıoğlu’nun da bu dizi için sıkı bir hazırlık süreci yaptığı da ortaya çıktı.

Doğduğun Ev Kaderindir ile başlayan, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda ile devam eden Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinin dizi olarak ekrana gelme furyası 2021 yılında bu sefer Camdaki Kız ile devam edecek.

Camdaki Kız kitabı gerçek bir olaya dayanıyor. Kitaptaki bir bölümden oluşturulan Doğduğun Ev Kaderindir ise, artık çok farklı bir yolda ilerliyor ve ana hikayeden çok uzaklaşıldı.

Camdaki Kız isimli yeni dizinin ise kitaba bağlı bir şekilde ilerleyeceği tahmin ediliyor.