Ana sayfa Dizi Fragmanları Dokuz Oğuz 3. yeni bölümde Tomris Albay’ın büyük kuşkusu

Dokuz Oğuz 3. yeni bölümde Tomris Albay’ın büyük kuşkusu

tarafından ker_def

Dokuz Oğuz dizisi 25 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de 3. yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Kubilay Aka, Deniz Işın, Dağhan Külegeç ve Yasemin Allen gibi önemli isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

İşte 3. bölümde yaşanacaklarla ilgili detaylar: “Türk Dünyası Acil Müdahale Timi” ni yok etmeye çalışan odaklar, şimdi de Karanlık Yüzbaşı’nın dedesini hedef seçerken, diğer tarafta Tara; terörist başı Lee’yi Türk Askeri’nin elinden almak için harekete geçer.

Bu arada Türkiye’nin güney sınırının biraz ötesinde Kaşgay Türk’ü yedi gencin teröristler tarafından kaçırıldığı haberi karargâha ulaşır ve Oğuz Timi göreve çağırılır. Ancak gelişen beklenmedik bir durum Tomris Albay ve Bozkır General’i bu operasyonda Batur Yüzbaşı’yı görevlendirme konusunda ikilemde bırakır.

Tara ise sürpriz bir şekilde Ankara’da Batur’un karşısına çıkar ve ileri sürdüğü tehditle onu köşeye sıkıştırmaya çalışır. Bununla birlikte verdiği bir bilgi Batur’un dikkatini çeker.

Tomris Albay bu bilgiyi kuşkuyla karşılarken Batur için şimdi intikam vaktidir!