Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Dram projelerinden sıkılan Keremcem hayranlarına komedi müjdesi!

Dram projelerinden sıkılan Keremcem hayranlarına komedi müjdesi!

tarafından ker_def

Türkiye’de bir ilk olarak vantrolog kuklalar ile gerçekleştireceğimiz macera, komedi filmi, farklı konusuyla izleyenleri sinema salonlarına çekecek.

Tuğba Melis Türk ve Keremcem’in başrollerini paylaştığı filmde; Hakan Akın, Deniz Oral, Faruk K, Zeynep Dizdar, Emre Ertunç, Elif Gül, Hakan Çankaya, Emre Mutlu, Ufuk Göçgüncü de rol alacak.

Filmin kadrosunda; Atilla Emirhan Kırık, Tuğba Kurun, Damla Nidam, Kıvanç Erkan, Ataberk Tufan da çocuk oyuncular olarak yer alacaklar.

Filmin senaryosunu yazan Eyüp Yağlı, aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yapacak.. Filmin Genel Yönetmenliğini Kayhan Başoğlu, Görüntü Yönetmenliğini Yalçın Yadel, Uygulayıcı Yapımcılığını ise Hamdi Bor üstlendi.

EMK Film Production tarafından hayata geçirilecek olan filmin yapımcılığını Elif Gül üstlenirken, filmin çekimleri ise İstanbul’da üç hafta sürecek.

2023’te vizyona girmesi planlanan “Molly İle Tommy – Sihirli Miras” filminde; ilköğretim okulunda öğretmenlik yapan Gözde’nin, Molly ile Tommy (vantrolog) kuklalarıyla başından geçen ilginç maceralarına tanık olacağız.