Ana sayfa Sosyal Medya Çukur’dan sonra dizilere ara veren Erkan Kolçak Köstendil’den hayranlarına üzücü mesaj!

Çukur’dan sonra dizilere ara veren Erkan Kolçak Köstendil’den hayranlarına üzücü mesaj!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cansu Tosun, bir iç giyim markası yarattı ve eşi Erkan Kolçak Köstendil de reklam filmini yöneterek ona destek oldu. Çiftin bu yeni adımı da ticaret konusunda çok farklı bir deneyim yaşayacakları bir dönemi başlattı.

Cansu Tosun, bu fikrin ihtiyaçlardan doğduğunu ve kendisinin bulamadığı ürünleri tasarlayarak bunlara vatandaşların ulaşması fikriyle yola çıktı. Tosun, “Aslında tamamen ihtiyaçtan doğdu bu fikir. Desteksiz ve bikini görünümlü çok bulamıyordum ben. Türkiye’de bir iki çok iyi marka dışında bulunamıyordu. O yüzden neden yapmayayım diye düşündüm ve tasarlamaya başladım” diye konuştu.

Markasının reklam filmini çeken eşi Erkan Kolçak Köstendil’in çok disiplinli ve iyi bir yönetmen olduğunu ifade eden Cansu Tosun, sette çok da eğlendiklerini ifade etti. İlk kez bir reklam filmi yöneten Erkan Kolçak Köstendil, karısının uzun süredir kurduğu hayal için ‘deli gibi’ çalıştığının altını çizdi. Oyuncu, “Benim iyi bir şeyler çekebilmem için bütün olanakları sağladı. Yönetmenliğini yaptığım ilk reklam çekimi oldu, bana da böyle bir fırsat vermiş oldu” diye konuştu.

Erkan Kolçak Köstendil, tasarımlar konusunda bazı fikirler verdiğini ama bunların delice fikriler olduğunu vurguladı. Cansu Tosun ise bu fikirleri uygulayacağını ifade ederek, eşinin desteğine teşekkür etti.

Bülent Şakrak’ın oynadığı yeni sinema filminin yönetmeni olmasıyla da dikkat çeken oyuncu, “Yönetmenlik senesi gibi oldu bu sene benim için. Bir sinema filminin hazırlıkları var. İnşallah ağustos ayında onun setine çıkacağız. Sağlam bir kadrosu var, inşallah güzel olur” diye konuştu.

Yönetmenlik yapmanın zor olduğunu da ifade eden oyuncu, gülümseyerek, şöyle konuştu: “Oyunculuğa döneceğim günleri bekliyorum. Biraz daha rahat oyunculuk.”

Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakteri ile 4 sezon boyunca ekranda yer alan oyuncunun yeniden dizilere dönüp dönmeyeceğini de hayranları merakla bekliyor.

Oyuncu, “Sezona yetişir miyiz bilmiyorum ama dijitalde izleme şansınız olacak. Geçen sene onlara çalıştık, onlar biliyorsunuz bir sene sonra yayına giriyor. O yüzden bu sene oyuncu olarak beni izlemeye başlayacaksınız” dedi.

1983 yılında Bursa’da dünyaya gelen oyuncu, en son Bandırma Füze Kulübü isimli sinema filminde Necati karakterini canlandırmıştı. Yeniden dizi setlerine dönme konusunda bir müjde vermeyen Erkan Kolçak Köstendil, anlaşılan bir süre daha farklı işlerle gündemde olacak.

Oyuncunun hayranları ise yeni televizyon dizilerinde görmeyi çok istediklerini belirten yorumlarla sosyal medyada oyuncuya mesajlar göndermeyi ihmal etmiyor.