Ana sayfa Dizi Fragmanları Duy Beni dizisinde Ege Kökenli’den sonra sarsıcı ikinci ayrılık!

Duy Beni dizisinde Ege Kökenli’den sonra sarsıcı ikinci ayrılık!

tarafından ker_def

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi, yeni bölümüyle perşembe akşamı Star’da!

Geçtiğimiz hafta dizinin kadrosunda Bahar karakteri ile yer alan Ege Kökenli’nin ayrılığı herkesi şaşkına çevirmişti. Dizinin 22 22 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak olan 12. yeni bölümünde bu sefer de Selim karakterini canlandıran Berk Hakman’ın hikayeye veda etmesi bekleniyor. Sette oyuncu için veda buluşması yaşanmış ve bu görüntüler sosyal medyada hayranları bir hayli üzmüştü.  Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Duy Beni dizisinde Ege Kökenli'den sonra sarsıcı ikinci ayrılık! 8

Bahar’ın ölümüyle Gerçek Koleji bir kez daha sarsılır. Kamera kayıtlarında ortaya çıkan zanlı kimdir? Polis, bu sorunun peşinde iz ararken, Ozan olayın ucu onlara dokunmasın diye bir plan yapar.

Dağhan’ın da bu plana dahil edilmesiyle olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Okuldaki kötülüğe birinin dur demesi gerekmektedir.

Selim ise Bahar’ın ölümüyle yıkılır. Zorbalıkla savaşırken bir öğretmen daha şüpheli bir şekilde ölmüştür. Kontrolünü kaybeden Selim’in hedefinde bu kez okul yönetimi vardır.

Duy Beni dizisinde Ege Kökenli'den sonra sarsıcı ikinci ayrılık! 9

Kanat’ın dinmek bilmeyen öfkesi Ekim’in hayatını kabusa çevirirken, okula yeni biri gelir. Bu kişi, gençlerin arasına bir maske ile sızacak ve Kanat’ın Ekim’e olan duygularını yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.

“Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla 22 Eylül Perşembe akşamı Star’da!