SON DAKİKA
2 Aralık 2022 21:45

SON HABERLER

Duy Beni dizisinde Ekim’den beklenmeyecek karar!

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi, yeni bölümüyle perşembe akşamı Star’da!

6 Ekim Perşembe akşamı Star ekranlarında olacak dizinin yeni bölümünde yaşanacakların detayı şöyle: Ateş’in oynadığı oyun Gerçek Koleji’ndeki öğrenciler arasında paniğe neden olurken, Kanat ve Ekim arasında da büyük bir hesaplaşma yaşanır. İki aşık genç, öfkeleri ve aşkları arasında sıkışıp kalmıştır.

Öte yandan Rıza’nın birden ortalıktan kaybolması ve Derviş’in Kanat’ın evini ziyaret etmesi olayları daha da gizemli hale getirir. Derviş, peşindeki adamlardan kurtulmak için acele davranması gerektiğinin farkındadır.

Sır saklayan sadece Derviş değildir. Ece, kendisini köşeye sıkıştıran Melisa’ya rağmen konuşmaktan kaçınır. Ekim’in kulak misafiri olduğu bu konuşma, Kanat’la Ozan’ı karşı karşıya getirecektir. Ateş ise kurduğu intikam oyununa hız kesmeden devam eder. Bu kez hedefinde Kanat da vardır. Bu durumu öğrenen Ekim, Kanat’ı korumak için hiç beklenmedik bir şey yapar.

“Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla 6 Ekim Perşembe akşamı Star’da!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler