SON DAKİKA
2 Aralık 2022 23:22

SON HABERLER

Gecenin Ucunda dizisinin ifade edilmeyen ikinci bir ismi daha var!

Star’ın merakla beklenen ‘Gecenin Ucunda’ dizisi ilk bölümüyle yarın akşam başlıyor. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Dizi için paylaşılan bültenlerde dikkat çeken bir ifade var: “Macide’nin Şifa Yolculuğu…” Gecenin Ucunda dizisinin hikayesi ekranda yer almaya başladıkça ve Macide karakteri öne çıktıkça işte bu ifadenin dizinin ikinci adı olarak sosyal medyada yayılması hiç de göz ardı edilecek bir detay değil.  Neslihan Atagül hayranları özellikle Macide’nin hikayede vereceği mesajlara bakarak diziyi tarif ederken, “Macide’nin Şifa Yolculuğu” ifadesini de sıklıkla kullanacaktır.

Tanıtımları ile ses getiren , TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun iddialı yapımlarından biri olan ‘Gecenin Ucunda’nın görkemli oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal.”

Yarın akşam ekrana gelecek dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Kurumsal iş hayatında şahit olduğu haksızlıklar, insan kaynakları uzmanı Macide’yi bir çıkış yolu aramaya iter. Macide, kurtuluşunun ancak başkalarına yardım ederek olacağını anlayarak, küçükken babasından el aldığı şifacılık yoluna girmeye karar verir. Daha sonra işinden istifa edip Ankara’dan ayrılarak eğitim almak üzere İstanbul’un yolunu tutar.

Yolda ilaç devi Işık Ailesi’nden Ahmet Işık’la tanışır. Ahmet, Macide’ye ilk görüşte aşık olur. Şifa verdikçe şifa bulacağına inanan Macide’nin yolu, geçmişten gelen yaralar ve sırlarla örülü Işık Ailesi ile o dünyanın lideri Ahmet’in ağabeyi Kazım Işık ile bir daha ayrılmamak üzere kesişir.

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler