Ana sayfa Dizi Fragmanları Duy Beni dizisinde Kanat’tan son bir hamle geldi!

Duy Beni dizisinde Kanat’tan son bir hamle geldi!

tarafından ker_def

Duy Beni dizisinin hikayesinde yeni bölümde Kanat’ın bir sonraki hamlesi dikkatleri çekecek. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi,yeni bölümüyle perşembe akşamı Star’da izleyicilerle buluşacak.

18 Ağustos Perşembe akşamı Star ekranlarında olacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar:  Kanat’ın başına gelen kaza herkesi derinden sarsmıştır. Haberi alan Ekim, ilk kez Kanat’ı kaybetme korkusu yaşar ve içinde sakladığı duygularla yüzleşir. Ekim, her ne kadar kapılıp gitse de göz ardı edemeyeceği bir gerçek vardır: Leyla! Bu durumun farkında olan Kanat, durumu tamamen değiştirecek bir hamle yapmaya karar verir.

Duy Beni dizisinde Kanat'tan son bir hamle geldi! 7

Kanat’ın ölümden dönmesiyle derinden sarsılan biri daha vardır. Suna, ailesini korumak için radikal ve tehlikeli bir karar alır. Polis kaza olayıyla ilgili çok önemli bir gelişme kaydeder. Melisa ve Ozan, Halil’in kaza günü çektiği videoyu öğrenirler.

Videoyu Halil’in elinden alabilmek için bir plan yaparlar. Melisa ve Ozan, Halil’le uğraşırken çok daha büyük bir oyun kuran biri vardır. Fikret, kurduğu oyunla kaza meselesini tamamen kapatacak ve kendi hayatını garantiye alacaktır. Fakat her oyunda bir kazanan bir kaybeden olduğu gibi, bu oyuna da bir kurban gerekmektedir.

“Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla 18 Ağustos Perşembe akşamı Star’da!