Ana sayfa Dizi Haberleri Duy Beni dizisinin final kararı sonrası Star TV büyük bir avantajını kaybediyor!

Duy Beni dizisinin final kararı sonrası Star TV büyük bir avantajını kaybediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında 20 bölüm devam edebilen bir dizi görece başarılı bir yapımdır. Tabii ki Duy Beni dizisinin son haftalarda elde ettiği düşük reytingleri saymazsak, ilk başladığı dönemde yarattığı etki ve finale kadar gelen süreçte sosyal medyada elde edilen büyük etkileşim oranları Duy Beni dizisinin farkıydı.

Belki reytinglerde son dönemde istenilen noktada değildi ama, sosyal medyada Duy Beni dizisi hayranlarının yüz binlerce paylaşım ile her hafta ne kadar etkili olduğunu da gördük. Dizi sayesinde genç oyuncular da öne çıkma fırsatı buldu. Sosyal medyada elde edilen büyük etkileşimler ile Star TV önemli bir avantaja sahipti. Gençler sayesinde sosyal platformlarda bedavadan Star TV’nin reklamları yapılıyordu. Dizinin finalinden sonra kanalın bu alandaki avantajı da azalacak.

Rabia Soytürk, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan, Helin Kandemir, Burak Can, Taha Bora Elkoca, Utku Coşkun gibi genç oyuncular bu proje sayesinde öne çıkma fırsatı buldu ve bunu da iyi değerlendirdiler.

Sosyal medyada dizinin karakterleri ve genç oyuncuların iyi performanslarına yönelik çok sayıda paylaşım yapıldı, övgülerde bulunuldu.

İzleyicilerini üzen bu final gerçeğine rağmen, Duy Beni dizisinin bu kadar ayakta kalması bile büyük bir başarı olarak görülüyor. Star TV’yi özellikle sosyal platformlardaki başarısıyla öne çıkartan bir proje olması da gençlerin yapıma ne kadar önem verdiğinin bir göstergesiydi.

Yapımcının tüm ekibe duygusal bir final mesajı göndermesi, tüm ekibe teşekkür etmesi ve 20. bölümün final olacağı bilgisi de tüm izleyenleri üzen bir gelişme oldu.

Duy Beni dizisinin 17 Kasım Perşembe akşamı 20. bölüm ile birlikte izleyicilerine veda etmesi bekleniyor.