SON DAKİKA
15 Eylül 2019 23:52

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi 17. yeni bölümünde evlilik var!

Ege’nin Hamsisi 17. bölümünde Fikret ve Nuri evleniyor! Rize’de nişanlanan Deniz ile Zeynep arasında ise ayrılık rüzgarları esiyor.

TRT 1’in sevilen dizilerinden, ailelerin gözbebeği Ege’nin Hamsisi’nde 17. Bölümde mutluluk ve dram birarada yaşanacak, dizi bu hafta da yine ilgi odağı olacak.

Fikret Muradına Eriyor!..

Yıllar önce kendisini terkeden nişanlısı Almancı Nuri (Durul Bazan) ile yolları tekrar kesişen Fikret (Asuman Dabak), bu bölümde evleniyor… Kendisinin peşinden önce Sığacık’a, ardından Rize’ye gelen Alman nişanlısı Erica’yı ne yaparsa yapsın ailesine kabul ettiremeyen Nuri, beşik kertmesi Fikret ile ailesinin zoruyla evleniyor. Yıllardır unutamadığı biricik aşkına kavuşmanın heyecanını yaşayan Fikret, mutluluktan havalara uçarken, Deniz ve Zeynep cephesinde sular bir türlü durulmuyor…

Deniz Nişanı Atıyor mu?…

Sevdiği kızı babasından istemek için Sığacık’tan Rize Fındıklı’ya gelen ve müstakbel kayınpederinin onu vazgeçirmek için yaptığı tüm güçlüklerle amansızca mücadele eden Deniz’in mutluluğu uzun sürmüyor… Annesini ve Sığacıklı dostlarını gözyaşları içerisinde uğurlayan Deniz, Şevket’in kendisi ve Zeynep için Rize’de yeni planlar yaptığını öğrenince öfkeden deliye dönüyor…

Aşkı uğruna annesini, doğup büyüdüğü yeri, tüm hayatını geride bırakıp yeni bir yaşama adım atma fikri onu korkutuyor ve yeni bir dönüm noktasına getiriyor… Deniz, çok sevdiği Zeynep’le Karadeniz’de yepyeni bir hayatı mı , yoksa doğup büyüdüğü memleketini ve ailesini mi tercih edecek?

Ege’nin Hamsisi’nin soluk soluğa izlenecek 17. Bölümü, 12 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak.

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizinin, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren, senaryosunu ise Tayfun Güneyer kaleme aldı.

Usta oyuncu kadrosuyla göz dolduran Ege’nin Hamsisi’nde aynı zamanda sanat dünyasının genç yetenekleri de bir araya geldi. Egenin Hamsisi’nde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Buse Meral, Celal Öztürk, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal rol alıyor.

İlgili Haberler