SON DAKİKA
20 Eylül 2019 16:01

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ege’nin Hamsisi dizisi 17. yeni bölümü 12 Kasım Pazartesi akşamı TRT1 ekranında izleyicilerle buluştu. Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor. Dizinin 18. bölümünden ilk görüntüler ise bölümün hemen ardından paylaşıldı.

Videodan 18. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

17. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar…

TRT 1’in sevilen dizilerinden, ailelerin göz bebeği Ege’nin Hamsisi’nde 17. Bölümde mutluluk ve dram bir arada yaşandı. Detaylar şöyle:

Fikret Muradına Eriyor!..

Yıllar önce kendisini terkeden nişanlısı Almancı Nuri (Durul Bazan) ile yolları tekrar kesişen Fikret (Asuman Dabak), bu bölümde evleniyor… Kendisinin peşinden önce Sığacık’a, ardından Rize’ye gelen Alman nişanlısı Erica’yı ne yaparsa yapsın ailesine kabul ettiremeyen Nuri, beşik kertmesi Fikret ile ailesinin zoruyla evleniyor. Yıllardır unutamadığı biricik aşkına kavuşmanın heyecanını yaşayan Fikret, mutluluktan havalara uçarken, Deniz ve Zeynep cephesinde sular bir türlü durulmuyor…

İlgili Haberler