SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 14:52

SON HABERLER

Ekin Koç derinden ama sağlam ilerliyor, yeni partneri ile de sosyal medyada olay oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Ekin Koç’un son dönemde yer aldığı dizi projeleri ile büyük bir popülerlik elde ettiğini gözlemlemekteyiz. Bu popülerliğin bir sonucu olarak da 15 Mayıs ile 15 Haziran arasında yapılan araştırmada ünlü oyuncu sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncular arasında dördüncü sırada yer aldı.

Somera’nın yaptığı istatistik çalışmasında takipçilerin paylaşımları baz alındı ve 1 milyon 215 bin 450 ileti ile Ekin Koç da en çok konuşulan oyuncular arasında dördüncülük elde etti. Onur Seyit Yaran’ın birinci sırada yer aldığı listede, Yiğit Koçak ikinci ve Akın Akınözü de üçüncü durumda bulunuyor.

Ekin Koç’un bu büyük başarılı çıkışının altında izleyicilerin kendisine olan sevgisi yatıyor. 1992 yılında Antalya’da dünyaya gelen genç oyuncu, 2011 yılından bu yana da setlerde yer almaya devam ediyor. Benim Adım Gültepe dizisindeki Seyfi karakteri ile dikkat çeken oyuncu, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki Sultan Ahmet karakteri ile de büyük ilgi görmüştü.

Hayat Sırları, Bozkır dizileri ile de adından söz ettiren Ekin Koç, özellikle Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki Ahmed Sencer karakteri ile büyük popülerlik elde etti. Tek sezon süren bu rolünde oldukça başarılı grafik çizen oyuncu, sosyal medyanın da zirvesine yerleşmişti. Dizinin en başarılı oyuncusu olduğu yolunda hayranlarının güçlü desteğini arkasına alan Ekin Koç, son olarak da Üç Kuruş isimli dizide Efe karakteri ile yine başarılı bir sezon geçirdi.

Sinema filmlerinde de sıklıkla gördüğümüz oyuncu en son Kurak Günler isimli filmle ile gündeme geldi. Şimdilerde ise Ekin Koç, hem sosyal medyada güçlü bir şekilde destekleniyor hem de birçok yapımcının projesine katmayı amaçladığı isimlerden birisi haline geldi.

Birçok teklif aldığı bilinen oyuncu, yakın zaman içinde de yeni bir proje ile çok konuşulacak. Ayça Ayşin Turan ile Ekin koç yeni sinema filminde başrolü paylaşacak.

Bu etkileyici işbirliği şimdiden sosyal medyanın gündemine yerleşti. Bir aşk hikayesinde buluşacak olan ikili, hayranlarını da şimdiden heyecana sürükledi.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda bu ikili çok ilgi çekti ve “Mükemmel bir şey gelecek gibi gözüküyor” şeklinde yorumlar paylaşıldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler