SON DAKİKA
20 Haziran 2019 09:02

SON HABERLER

Elif Dizisi 10 Haziran Pazartesi 940. Final Bölümü Özeti Yayınlandı

Kanal 7 ekranlarında 5 sezondur devam etmekte olan Elif dizisi 10 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak final bölümüyle birlikte ekran ömrünü tamamlayacak. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da birçok ülkede yayınlanan Elif dizisi, günlük diziler arasında en uzun sürenler arasında yer almakta.

Elif Dizisi 940. final bölümde neler yaşanacak? Mahir Kerem’e abisi olduğunu itiraf eder. Kıymet bunu öğrenince çılgına döner ve Macide’yi esir alır. Kerem de konağa gelince acı gerçekle yüzleşir. Kıymet Kerem’i, Macide’yi ve Mahir’i vurur. Polisler tarafından tutuklanan Kıymet yolun sonuna gelmiştir.

Elif dizisinin final bölümünden özet bilgileri videodan izleyebilirsiniz.

Finalde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Küçük Elif ve annesinin yaşadıklarıyla izleyicilerin içini ısıtan Elif final bölümüyle sevenlerine soluksuz dakikalar yaşatacak.

Kerem Mahir’in Kıymet’in oğlu olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Bu durumu kabullenemeyen Kerem Mahir’le kavga eder. Hışımla Kıymet’in yanına giden Kerem onunla yüzleşmek ister. Mahir Kıymet’i arayarak bir an önce konağı terk etmesini söyler. Gözü dönen Kıymet eline aile yadigarı silahı alarak Melek’i etkisiz hale getirir ve Macide’yi depoya götürür.

Konağa gelen Kerem annesinin çığlıklarını duyar ve soluğu depoda alır. Mahir kötü bir şeylerin olacağını düşünerek polise haber verir. Elif ise polislerin geldiğini görüp korkarak evden kaçar. Elif çaresizce sokaklarda dolaşırken bir anda bir araç yanında durur ve ona bir el uzanır. Kıymet ise Kerem ve Macide’yle depoda yüzleşir. Tüm yaptıklarının geçmişin intikamı olduğunu söyleyen Kıymet’in silahı ateş alır. Beş yıldır izleyicilerini soluk soluğa bırakan Elif kahramanlarını neler bekliyor?

İlgili Haberler