SON DAKİKA
15 Eylül 2019 21:15

SON HABERLER

Elimi Bırakma 32. Bölüm ön izlemede Cenk ve Azra’nın tatlı atışması!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin 31. bölümünde Cenk’in hareketlerine anlam veremeyen Azra’nın hastalığını öğrenip öğrenmeyeceği merak konusu. TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de. Elimi Bırakma dizisinin 32. yeni bölümü 10 Mart Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler olacağının detayları gelmeye devam ediyor.

Sevilen dizinin başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor. Dizinin 32. bölümünden ön izleme yayınlandı. Azra’nın ağzından yıldırım nikahı çıkıyor… Ama böyle bir şey istemediğini belirtiyor. Cenk de haftalarca Azra’nın peşinden koştuğunu belirtti. Azra, “Ben sana kapris yaparım ama sen bana yapamazsın” diyor. Cenk ise “Fazla naz da aşık usandırır” diye konuştu. Azra ve Cenk’in romantik atışmasının detayları 32. bölümde yer alacak. Videodan yeni detaylara ulaşabilirsiniz.

Elimi Bırakma 31. bölüm özeti:

Zerrin’in gelişi, herkes için büyük bir sürpriz olur. Bir zamanlar varlıklı bir kadın olan Zerrin, son eşinin vefatıyla tüm varlığını kaybetmiştir ve bu durumu Çelenlere açıklamaya hiç niyeti yoktur.

Zerrin’in gelişi, restoranda ipleri eline almaya çalışan Sumru’yu nasıl etkileyecektir?

Şirketi baştan yapılandırmaya çalışan Cenk’in açıkladığı yeni iş planında, Kadir ve Melis’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Cenk’in kendisinden bir şey sakladığından şüphelenmeye başlayan Azra, şüphesinin üzerine gider. Azra Cenk’in hastalığıyla ilgili gerçeği öğrenebilecek midir?

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Adnan Güler üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor.

Dizinin Künyesi
Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

İlgili Haberler