Elimi Bırakma dizisi 12. bölümü öncesi bilmeniz gerekenler!

11 Ekim 2018 Perşembe, 13:45
Elimi Bırakma dizisi 12. bölümü öncesi bilmeniz gerekenler!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma, heyecan ve aksiyon dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

Her bölümü merakla beklenen dizi “Elimi Bırakma”, büyük beğeni toplayan dizi geçtiğimiz haftaya kadar en çok izlenen yapım idi. Ancak Totalde Savaşçı ve AB grubunda O Ses Türkiye’ye geçildi. Bu da 12. bölümün önemini ortaya koymakta. Hem total hem de AB gruplarında zirveyi hedefleyen Elimi Bırakma dizisinin performansı merak ediliyor.

Yeni bölümü ile yine nefesleri kesecek olan dizinin bu hafta yayınlanacak 12. bölümünde neler olacak:

Cenk, Azra’ya olan duygularına yenik düşmeye başlıyor… Azra’nın Çelenlerin evinde kalmaya başlamasıyla dengeler yeniden bozulur. Feride Hanım, kendisine zorla aldırtılan raporun hesabını Azmi ve Serap’tan sorarken, Serap ise Azra konusunda daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalır. Çelen ailesi düşman olarak kabul ettikleri Azra’yı evden göndermenin yollarını ararken Cenk ise artık Azra’ya olan duygularına yenik düşmeye başlar.

Sumru’nun hayatı ise geçmişten gelen büyük bir tehditle alt üst olur. Bundan sonra Sumru’yu zor günler beklemektedir.

Mert çemberi giderek daralıyor

Arda’nın okuldan aldığı ceza sonucunda, bir sosyal projeye dahil olması, Mert’le yollarının kesişmesine neden olur. Diğer taraftan Sumru ve Azmi de Mert konusunda ipuçlarına ulaşırlar. Mert çemberi giderek daralmaktadır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’nin aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi
Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de ekrana gelecek.

alina boz haberleri için

alp navruz haberleri için