Elimi Bırakma dizisi müthiş performansına devam ediyor!

03 Eylül 2018 Pazartesi, 11:20
Elimi Bırakma dizisi müthiş performansına devam ediyor!
Elimi Bırakma dizisinin 6. bölümü, reyting sonuçlarına bakıldığında rakip programlara fark attı.

Tüm kişilerde 4.77 reyting ve 16.10 izlenme payı elde eden dizinin AB performansı daha iyiydi. AB grubunda 5.41 reyting ve 17.07 izlenme payı elde eden dizi, birincilik kürsüsünde yer aldı.

TRT 1 dizinin reyting performansından ne kadar memnun ise, izleyiciler de hikayenin gidişatından o kadar memnun.

Elimi Bırakma ağır ağır ama yükselerek ve yeni hayran kitlesi elde ederek ilerlemesini sürdürüyor.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin 6. bölümü TRT 1 ekranlarında 2 Eylül Pazar günü izleyicilerle buluştu.

9 Eylül Pazar günü saat 20.00’de TRT 1 ekranında yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde neler olacağına ilişkin ilk bilgiler fragmanla verildi.

İşte 7. bölüm 1. fragmanı:

Dizinin 6. bölümünde neler oldu?

Azra ve Cenk Karşı Karşıya! Tüm mirasın Azra’ya bırakılacak olmasıyla Cenk ve Azra karşı karşıya gelir. Cenk Azra’nın kendine bir oyun kurduğunu düşünür. Amerika’ya gitmek için kararlıdır. Ancak onu burada tutacak kötü bir haber her şeyin bir anda yerle bir olmasını sağlar.

Azra’nın Feride’nin şirketinde çalıştığını öğrenen Sumru Azra ile tanışıklığını gizleme derdindedir. Azra’nın hiç beklemediği anda Azra’nın karşısına çıkan Sumru amacına ulaşabilecek midir?

Çelen şirketleri grubunun Azra’nın olduğunu öğrenen Sumru büyük bir endişeye kapılır hiç beklemediği bir anda Azra’nın karşısına çıkar ve Cansu için bir iyilik ister. Azra Sumru’dan gelen bu teklif karşısında ne yapacaktır?

Azra’nın oyun oynadığından emin olan Cenk, Azra’nın karşısında dimdik durarak hiç istemediği bir pozisyonda da olsa çalışmaya başlar. Cenk’in bu gayreti, etrafında olan planları ortaya çıkarmak için yardımcı olacak mıdır?

alina boz haberleri için

alp navruz haberleri için