Ana sayfa Sosyal Medya Elkızı setinden gelen fotoğraflar keşke bitmese dedirtti. Dizi ekibi Akyaka’ya veda etti!..

Elkızı setinden gelen fotoğraflar keşke bitmese dedirtti. Dizi ekibi Akyaka’ya veda etti!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Fox TV ekranında yayınlanan Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz’ın baş rolde yer aldığı çekimleri Muğla Akyaka’da gerçekleşen Elkızı dizisi yakında ekranlara veda edecek.

Elkızı, ekranlara son derece iddialı başladı, Sevda Erginci performansıyla büyük beğeni topladı ancak dizi beklenen reyting oranına ulaşamadı. Bugüne kadar 10 bölümü yayınlanan Elkızı dizisi için final kararı alındı.

Elkızı 13. bölümüyle final yapacak. Bu haber Elkızı dizisi hayranlarını da bir hayli mutsuz etti. Dizide ‘Sevda Erginci’nin canlandırdığı ‘Ezo’ karakterinin annesi ‘Zeliha’yı canlandıran oyuncu Sedef Avcı’nın setin son günlerinde ekip arkadaşlarıyla beraber yaptığı paylaşımlar izleyiciye, ‘Keşke dizi bitmese’ dedirtti.

Elkızı setinden gelen fotoğraflar keşke bitmese dedirtti. Dizi ekibi Akyaka'ya veda etti!.. 9

Setten ekip arkadaşlarıyla art arda pek çok paylaşımda bulunan Sedef Avcı’nın fotoğrafları hayranlarını duygulandırdı. Dizi ekibi çok yakında hem birbirine hem de Akyaka’ya veda edecek. Elkızı dizisinin 13. bölüm itibariyle ekran ömrü tamamlanacak ancak dizinin final günü ile ilgili net bir tarih henüz yok.

Elkızı setinden gelen fotoğraflar keşke bitmese dedirtti. Dizi ekibi Akyaka'ya veda etti!.. 10

Yeni yıl dolayısıyla 1 Ocak’ta yayınlanmayan Elkızı, 8 Ocak tarihinde de ekranda olmayacak. Seyirci Fox TV’de Elkızı yerine Maske Kimsin Sen isimli yarışma programını izleyecek.

Fox TV’den yayınlanan fragmanda Elkızı dizisinin 15 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’da 11. bölümü ile yayınlanacağı görülüyor.

Elkızı setinden gelen fotoğraflar keşke bitmese dedirtti. Dizi ekibi Akyaka'ya veda etti!.. 11

Ancak Maske Kimsin Sen yarışması şayet tutar ise kanal yönetimi daha iyi reyting alabileceği gerekçesiyle diziyi yarışma programından sonra da yayınlayabilir. Şimdilik görünen, Elkızı 15 Ocak Cumartesi günü saat 20.00’da 11. bölümü ile ekranda olacak.