Ana sayfa Dizi Haberleri Kül Masalı dizisi ne yazık ki final yapıyor! 2 Mayıs Perşembe akşamı Kül Masalı son kez ekranda!

Kül Masalı dizisi ne yazık ki final yapıyor! 2 Mayıs Perşembe akşamı Kül Masalı son kez ekranda!

tarafından ker_def

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı Kül Masalı 2 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de final bölümüyle ekranlara gelecek.

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve hikayesi ile dikkat çeken dizinin başrolünde yer alan Gökhan Alkan ile Sevda Erginci ikilisi de dizi hayranları tarafından iyi bir uyum yakaladıkları için beğeni toplamıştı. Dizinin hikayesi dikkat çekici olsa da reytingleri düşük geldi ve yayıncı kanal daha fazla sabır göstermek istemedi.

Kül Masalı’nın final bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar:

Arat ve Cemil, Arat’ın Erhan’a olan şüphelerini kanıtlamak üzere harekete geçerler. Diğer taraftan Taylan’ın köşke yaptığı beklenmedik bir ziyaret neticesinde Özge’nin eline önemli bir fırsat geçer. Ancak bunu değerlendirmek için hızlı hareket etmesi gerekmektedir.

Erhan ise en ince detayına kadar hesaplayarak uyguladığı planı sayesinde şüpheleri üzerinden çekmeyi başarır. Tüm kanıtları kardeşi Taylan’ı suçlu gösterecek şekilde ayarlayan Erhan yaptığı şeytani planın son aşamasına gelir.

Erhan’ın hem Arat’tan kurtulup hem de Jale’yi kızına kavuşturarak kahramanı olmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır artık. Erhan Arat’a kızını bulduğunu söyleyerek tuzağa çeker. Kızını bulunca her şeyin biteceğini düşünen Arat için kabus bitmemiştir hala.

Kül Masalı’nın güçlü kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş.”

Kül Masalı, final bölümüyle 2 Mayıs Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…