Ana sayfa Dizi İzle Emanet 20 Ocak Çarşamba 98. Bölüm Fragmanı İzle

Emanet 20 Ocak Çarşamba 98. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından admin

Kanal 7 ekranlarında bu sezon başlayan Emanet dizisi büyük ilgi görmeye devam ediyor. Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsünde her yeni bölüm olaylarla dolu geçiyor. Dizinin reytingleri da gayet iyi gelmekte.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet şimdiye kadar 97 bölümü yayınlandı. İzleyiciler 98. yeni bölümün heyecanını yaşıyor ve neler olacağını da merakla bekliyor. 20 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanacak 98. yeni bölümde Yaman ile Seher arasındaki yakınlaşmaya şahit olacaksınız. İşte ilk görüntüler:

Dizinin konusu: Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur.

Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.