SON DAKİKA
20 Mart 2023 17:33

SON HABERLER

En güzel set pozları Üç Kız Kardeş dizisinden geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden olan Üç Kız Kardeş, 1. yılını kutlamaya doğru adım adım ilerliyor. İlk bölümü 22 Şubat Salı günü yayınlanan dizi, o günden bu yana milyonlarca izleyicinin kalbine dokunmayı başardı.

İclal Aydın’ın ilk olarak dizi senaryosu olarak düşündüğü, daha sonra romana çevirerek büyük başarı kazandığı Üç Kız Kardeş hikayesi, son dönemin en etkili dizi projelerinden birisine dönüştürüldü. Bu önemli başarıda Nesrin karakterini canlandıran İclal Aydın’ın da büyük payı bulunuyor. Reha Özcan ile başarılı bir dizi çifti olan İclal Aydın’ın senaryonun oluşturulmasında yaptığı katkıların da hikayenin yönelimi bakımından önemli olduğu değerlendiriliyor.

Çekimleri Ayvalık’ta devam eden dizinin setinden gelen görüntüler de ekibin ne kadar büyük bir kaynaşma ve aile ortamı oluşturduğunu anlatıyor. Başrolde yer alan Özgü Kaya ile Berker Güven ikilisinin, dizinin sahnelerindeki başarılı uyumunun sette de yaşandığı fotoğraflardan anlaşılıyor.

Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Eren Ören gibi genç oyuncuların öne çıkan performansları ve sette ki birbirleri ile iyi arkadaşlık halleri de gözlerden kaçmıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin setinden zaman zaman paylaşılan fotoğrafların anlattığı gerçek, herkesin halinden memnun olduğu.

Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin beğenisini kazanan dizinin set arkasındaki eğlenceli görüntüler başarının da nedenlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Ekran önü kadar kamera arkasında da keyifli dakikalar geçiren oyuncuların eğlenceli halleri objektiflere yansıyor ve izleyiciler de diziye sıkı sıkı tutulmaya devam ediyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

“Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler