SON DAKİKA
27 Kasım 2022 21:01

SON HABERLER

Ekranda en son Avlu dizisinde oynamıştı, Akrep dizisine geliyor!

Televizyongazetesi.com/Detay – Star TV’de yayınlanan Akrep dizisi, bu hafta 12. bölümüyle ekrana geldi. Perşembe akşamları yayınlanan dizi, heyecanlı sahneleri ve ilginç hikayesi ile dikkatleri çekmekte. Demet Akbağ, Evrim Alasya’nın başrolünde oynadıkları diziye yeni bir ismin katılacağı öğrenildi. 1441 Productions imzalı diziye yeni bir heyecan dalgası getirecek kişi yakın zamanda diziye katılacak.

Her bölümüyle izleyenleri şaşırtan gelişmelere sahne olan Akrep dizisi, ilk olarak Cuma akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Ancak Seni Çok Bekledim dizisinin Cuma’ya alınması ile Star TV, Akrep dizisini Perşembe akşamına kaydırdı.

Gökçen Usta’nın yönetmenliğini yaptığı diziye katılacak yeni ismi ise Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından duyurdu. Buna göre Çağdaş Onur Öztürk, diziye Ahmet isimli bir mafya babası olarak katılacak…

Çağdaş Onur Öztürk, ekrana en son Avlu dizisiyle gelmişti. Sonrasında Gain için çekilen Teşkilat ve Netflix için çekilen Fatma dizilerinde rol aldı.

Bu arada dizinin yeni bölümünde de şaşırtan gelişmeler yaşandı. Yeni bölümde Ferda yaptıklarının cezasını çekmek üzere hapishanenin yolunu tutarken, geride bıraktıkları ise yaşananlarından ardından kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalıştı.

12. bölümde başka neler oldu? Kendini demir parmaklıklar arkasında bulan Ferda, tüm suçlamalara rağmen her şeyi inkar etti. Merve annesinin yaptıklarıyla yıkılırken Perihan torununu yalnız bırakmak istemedi. Ancak Merve’nin Perihan’la da bitmemiş bir hesabı vardı. Çünkü, gerçekleri bilmesine rağmen ondan her şeyi saklamıştı! En başta annesinin de terk ettiği bir kızı, yani kendisinin de bir kardeşi olduğu gerçeğini!

Bu arada, Ayşem de Perihan’ın ne diyeceğini umursamadan Ferda’nın savunmasını üstlendi. Merve tesadüfen tanıştığını zannettiği ablası Ayşem’e hem yaşananlar için hem de annesinin savunmasını üstlendiği için ona hesap sordu.

Ferda, Merve’ye ulaşmak için her yolu denese de bir türlü başarılı olamadı. Merve annesine arkasını dönüp olanları hazmetmeye çalışırken uzun süre direndikten sonra anneannesi Perihan’ın kanatları altına girmeye karar verdi ve malikaneye taşındı.

İPEK VE ARAS BİR DAHA GÖRÜŞMEMEK ÜZERE VEDALAŞTI

İpek, Aras’ı hapishanede ziyaret edip yaptığı evliliği ve bunun sonucunda verdiği sözü açıkladı. Kardeşinin mutluluğu için her şeyi göze alan Aras, İpek’in kararına saygı duydu. İki kardeş bir daha görüşmemek üzere vedalaştı.

İpek ve Şahin’in gizli evliliği ise Emgen Malikanesi’ne bomba gibi düştü. Tüm aile Şahin’in boşanmasını isterken Şahin herkesi karşısına aldı ve evden ayrılarak İpek’in evine gitti.

VE EMGEN MALİKANESİNDEKİ SON BOMBA: DURU HAMİLE!

Hamile olduğunu öğrenen Duru ise büyük bir şok yaşadı. Duru’yu yalnız bırakmayan Hakan, Duru’ya evlenme teklifi etti.

Sonunda ailesini bir araya getirdiğini düşünen Perihan, Ferda’nın az bir cezayla kurtulma ihtimali üzerine adeta çılgına döndü ve Ferda’nın içerden çıkmaması için her şeyi yapmaya karar verdi. İçerde zor günler geçiren Ferda, Perihan’ın planıyla büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı.

‘Akrep’ heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe saat 20.00’de Star TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler