SON DAKİKA
6 Temmuz 2022 13:48

SON HABERLER

Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu’nu buluşturan Kaçış dizisinin çekimleri bitti, izleyiciyle buluşmasına az kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Engin Akyürek’in hikayesini yazıp, başrollerden İrem Helvacıoğlu ile birlikte oynadığı Kaçış isimli dijital dizinin çekimleri bir süredir Gaziantep’te devam ediyordu. Dizinin aksiyon dolu sahnelerinin de tamamlanmasıyla bugün set ekibi final dedi.

Çekimler Gaziantep’te olunca ekip bu yıl yaşanan sert kış şartlarından nasibini de aldı. Yoğun kar yağışları nedeniyle dizi ekibi zor bir dönem geçirirken şehri ve çevre yolları uzun süre etkisi altına alan kar yağışları nedeniyle dizinin çekimlerinde de aksama yaşanmıştı.


İstanbul’a gelecekken Gaziantep’te mahsur kalan başrol İrem Helvacıoğlu, verdiği bir röportajında sevgilisi Yolaç Özcan’ın da bu zorlu dönemde yanında olduğunu açıklamıştı. Oyuncu şunları söylemişti: “Ben bir süre daha kalacaktım, kar yağmadan önce. Gaziantep’te de hiç böyle bir kar yağışı olmamış, daha önce. Hiç gitmesini istememiştim açıkçası. Yanımda kalmasını istiyordum. O da benimle kaldı. Kar döneminde, beraber mahsur kaldık. Böyle bir ana beraber tanık olmak güzel oldu.”

Neyse ki havaların düzelmesiyle çekimlere devam edildi ve tüm sahneler tamamlandı.

Türkiye’de yaz aylarında yayın hayatına başlaması konuşulan dijital platform Disney Plus için O3 Medya tarafından çekilen Kaçış dizisinin başrolünde Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu yer aldı. Diğer oyuncu kadrosunda ise; Levent Ülgen, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Sezgin Uzunbekiroğlu ve Adem Yılmaz yer aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler