Ana sayfa Sosyal Medya Engin Akyürek’in Kaçış dizisinden son bilgileri İrem Helvacıoğlu verdi!

Engin Akyürek’in Kaçış dizisinden son bilgileri İrem Helvacıoğlu verdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Engin Akyürek, geçen sezon Star TV ekranında dizi hayranları ile Sefirin Kızı projesiyle bir araya gelmişti. Önce Neslihan Atagül ardından da Tuba Büyüküstün ile partner olan oyuncu, daha sonrasında ise hikayesinin kendisinin yazdığı Kaçış isimli dijital dizinin çekimlerine başladı.

Kaçış dizisinde Engin Akyürek’in partneri olarak ise İrem Helvacoğlu yer alıyor. Disney Plus’ta yayınlanacak olan dizi için bir süredir çekimler devam ediyor. Çekimlerin yapıldığı Gaziantep’te yaşanan yoğun kar yağışları nedeniyle dizi ekibi zor bir dönem geçirdi. Şehri ve çevre yolları uzun süre etkisi altına alan kar yağışları nedeniyle dizinin çekimlerinde de aksama yaşanmıştı.

İrem Helvacoğlu, yeni sevgilisi Yolaç Özcan ile ilk kez kameralar karşısına geçtiği röportajında dizinin son durumu hakkında bilgi verdi. Çekimlerin devam ettiğini belirten oyuncu, “Gaziantep’e gidip geliyorum” dedi. Bu ifade ile birlikte henüz Kaçış dizisinin çekimlerinin tamamlanmadığı da ortaya çıktı.

Gaziantep’te mahsur kaldıklarını doğrulayan güzel oyuncu, “Çok üzülmedim açıkçası” diyerek de sevgilisi ile birlikte İstanbul’da zaman geçirdiği için mutlu olduğunu ima etmiş oldu.

İrem Helvacıoğlu, “Yolaç yanımdaydı. Ben bir süre daha kalacaktım, kar yağmadan önce. Gaziantep’te de hiç böyle bir kar yağışı olmamış, daha önce. Hiç gitmesini istememiştim açıkçası. Yanımda kalmasını istiyordum. O da benimle kaldı. Kar döneminde, beraber mahsur kaldık. Böyle bir ana beraber tanık olmak güzel oldu” açıklamasını yaptı.

Oyuncu, bu sözleri ile birlikte kar yağışının yaşandığı önceki hafta Gaziantep’te dizi ekibi ile birlikte çekimler devam ederken, sevgilisinin de kendisi ile beraber olduğunu açıklamış oldu.

İrem Helvacıoğlu’nun sözleri Kaçış dizisinde daha çekimlerin devam edeceğini gösterirken, oyuncunun Gaziantep’e gidip gelerek bu süreci tamamlamayı beklediği ortaya çıktı.

İrem Helvacıoğlu’nun yeni anlaştığı dizi projesi de ortaya çıktı. TV8’de yayınlanması beklenen Annenin Sırrıdır Çocuk isimli yeni dizide Engin Öztürk ile birlikte başrolde yer alacak olan İrem Helvacıoğlu, Kaçış dizisinin çekimleri bittikten sonra yeni ekibi ile buluşarak bu sefer de yeni rolü için sete çıkacak.