Ana sayfa Dizi Haberleri Erkan Meriç, Gülümse Kaderine’de Nuri Alço’yu bile geride bıraktı!

Erkan Meriç, Gülümse Kaderine’de Nuri Alço’yu bile geride bıraktı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Reytinglerden henüz beklediği sonucu alamayan dizinin parlayan yıldızı Erkan Meriç oldu. Dizinin en kötü karakteri Fırat’ı canlandıran Erkan Meriç, izleyicilerin yorumuyla Nuri Alço’yu bile geride bıraktı.

Bahar Şahin ile Sude Zülal Güler’in başrolde yer aldığı Gülümse Kaderine dizisi dün akşam üçüncü bölümüyle ekrana geldi. Yetiştirme yurdundan ayrılan iki genç kızın hayatta tutunma çabasını anlatan dizinin reytingleri çok parlak değil. Ancak dizi özellikle genç oyuncu Erkan Meriç’e yaradı.

Erkan Meriç, Gülümse Kaderine dizisinde kötü ve hain bir karakter olan Fırat’ı canlandırıyor. Fırat aynı zamanda iki genç kızdan biri olan Yaren’e de fena halde takmıştır ve onu elde etmek için elinden geleni yapmaktadır. Fırat bu karakteriyle izleyiciye, Yeşilçam’ın ünlü kötü karakteri Nuri Alço’yu hatırlattı.

Erkan Meriç, Gülümse Kaderine’de Nuri Alço’yu bile geride bıraktı! 96

80’li yılların Yeşilçam filmlerinde hep kötü karakterleri canlandıran Nuri Alço, elde etmek istediği genç ve güzel kızları ağına düşürmekle meşhurdu. Ancak izleyiciler, Erkan Meriç’in Fırat karakterinde çok başarılı olduğuna, Nuri Alço’yu bile geride bıraktığını söylüyor sosyal medyadaki yorumlarında.

İlk bölümden bu yana Gülümse Kaderine’de izleyicinin en çok dikkatini oyuncu olan Erkan Meriç, sosyal medyada seyircilerden övgü almaya devam ediyor. Bazı izleyiciler Erkan Meriç’in bugüne kadar yeteneğinin harcandığını belirtiyor. Öte yandan izleyiciler her ne kadar karakterin çok kötü olduğunu bilse de sevmekten de vazgeçemiyor. Bazı izleyiciler Fırat’ı “sevimli kötü” olarak tanımlıyor.

Bugüne kadar canlandırdıklarından çok farklı bir karaktere hayat veren Erkan Meriç, Gülümse Kaderine’deki performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Biraz psikopat bir kişiliğe sahip olan Fırat, izleyicilerin pek de haz etmediği bir karakter. Bu rolün altından başarıyla kalkan Erkan Meriç, izleyicilerden övgüyü toplamaya devam ediyor. Fırat dizinin en ilginç karakteri olarak karşımıza çıkıyor.