SON DAKİKA
16 Haziran 2019 00:23

SON HABERLER

Erkenci Kuş 43. bölümde Can ve Sanem’e kurulan sevimli tuzak güldürecek!

Star TV’de Cumartesi akşamı 43. bölümü yayınlanacak olan Erkenci Kuş dizisinde Can ve Sanem, minik bir bebekle başbaşa kalıyor.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları dizide Can ile Sanem’i bir araya getirmek için bir plan kuruluyor. Sanem’den bir bebeğe bakması isteniyor.

Sanem, minik bebekle ilgilenmekte zorlanırken imdadına Can yetişiyor. Bu arada eve takılan kamera sayesinde olanları izleyen Ceycey, Zebercet, Deren ve diğerleri, planlarının işe yaramasıyla büyük keyif yaşıyorlar.

Yiğit’in Sanem’e olanları itiraf etmesini bekleyen Can, Yiğit ile karşı karşıya geliyor ve Sanem’in onu hiç sevmediğini, asla da sevmeyeceğini söylüyor. Yiğit ise Sanem’i kazanmak için elinden geleni yapmaya hazır.

Bu arada dizinin 43. bölümünden yayınlanan yeni tanıtımda Can’ın gitmeye çalıştığı ama Sanem’in koşarak tekneye gidip onu bırakmayacağını söylemesi de dikkat çekiyor.

İşte Erkenci Kuş 43. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Can ve Sanem aşkı alevlerinden yeniden doğacak!

“Alevler her şeyi yakabilir ama anıları değil”… Can, alevlerin arasına daldığında aklında en çok bu var, aşk yangınlarda yanıp tükenmez çünkü bu aşk alevlerinden yeniden doğacak… Sanem, Can’ın elinde bandanasını gördüğünde bunu o da anlayacak. Yine de son bir yılda çok şey oldu, konuşulması, hatırlanması gereken çok şey var. Sanem ve Can konuşamıyor ama kasabanın gençlerinden hayalperest Caner kaybolduğunda onu aramaya gitmek gerekecek elbette…

Belki de Can ve Sanem’in beraber çıkmak zorunda kalacakları bu küçük yolculuk kaçtıkları duyguları ile yüzleşmelerine neden olur; kim bilir! Bu esnada Emre, aşkı için yeni hayatında her şeye katlanıyor, işsiz ama karısı üzülmesin diye üzüntüsünü bile belli etmiyor, herkesten gizliyor… İnsan aşk için neleri alttan alabilir acaba? Can ise Emre’nin yardımı ile Yiğit’i köşeye sıkıştıracak sonunda!”

İlgili Haberler