Ana sayfa Dizi Fragmanları Erkenci Kuş 47. bölüm fragmanı izle! Can ve Sanem artık ‘biz’ oldu!

Erkenci Kuş 47. bölüm fragmanı izle! Can ve Sanem artık ‘biz’ oldu!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı Erkenci Kuş dizisinin 47. yeni bölümü 9 Temmuz Salı günü izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Yayınlanan ilk ön izlemede Can ile Sanem’in barıştıkları ve el ele tutuştukları görülmüştü. Dizinin takipçileri sonunda bu ikiliyi birlikte görmekten çok memnun olduklarını belirtmekteler.

Ön izlemenin ardından Erkenci Kuş 47. bölüm fragmanı da paylaşıldı. Can ve Sanem’in romantik anlarını Sanem’in tedirginliği bozuyor. Sanem “Can’ı ağzından öptüm” diyerek de itirafta bulunuyor. Bu öpüşme mevzusu ise büyük olay oldu. Can’en eski teknesini geri alan Sanem de herkesten alkışı aldı. Can ise “Buna artık Can’ın teknesi demesek. Can ve Sanem’in teknesi, bizim teknemiz…” diye konuştu. Sanem bu teklife çok memnun oldu. O anları videoda izleyebilirsiniz.

Peki 46. bölümde neler yaşanmıştı:

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?

Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?