SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 07:49

SON HABERLER

Erkenci Kuş dizisinde yeni dönem başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş, bir süre ekrana ara vermişti. Bu aranın ardından dizi 44. yeni bölümüyle birlikte 18 Haziran Salı akşamı yani bu akşam ekrandaki yerini alacak.

Hatırlanacağı gibi Erkenci Kuş, geçtiğimiz yaz ayında Salı akşamları ekrana gelmiş ve büyük başarı kazanmıştı. Normal sezonda Cumartesi günleri yayınlanan dizi, bugünden itibaren artık yine eski gününe Salı’ya dönüş yapıyor.

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı Erkenci Kuş dizisinde yeni dönem resmen başlayacak.

44. bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz. Neler olacağına yönelik bilgiler haberimizin devamında yer alıyor.

Sanem ve Can için yeni bir dönem başlıyor.

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can’la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem’e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor…

Sanem’in Can’ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit’in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.

Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar.

Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem’e bunu nasıl anlatacak?”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler