SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 12:24

SON HABERLER

Evli ve Öfkeli dizisini sürükleyen intikam

DİLEK KOCASINDAN İNTİKAM ALMAK İÇİN KOLLARI SIVADI! “EVLİ VE ÖFKELİ”NİN 8. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Evli Ve Öfkeli önceki akşam yayınlanan son bölümünün ardından 8. bölüm fragmanı da yayınlandı. Dilek kocasından intikam almak için kolları sıvadı. En yakın destekçileri ve kader ortağı arkadaşlarıyla birlikte tabi Peki Dilek istediğini alabilecek mi?

Beraber büyüyen 4 kadının aldatılmaları sonrasında bir araya gelmesini ekrana taşıyan Evli ve Öfkeli son bölümünde heyecan dozu arttı. Oyuncu kadrosunda, Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Ayça Erturan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altunorak, Sinan Eroğlu gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi Evli ve Öfkeli 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Evli ve Öfkeli 8. bölüm fragmanında Dilek ve arkadaşları Engin’den intikam almak için kolları sıvayacak. Heyecan dolu yepyeni bölümü ile Evli ve Öfkeli 29 kasım pazar akşamı saat 20:00’da Atvekranlarında…

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Cihan, Murat’a bulaşır ve kavga ederler. Esra bunu öğrenince, Cihan’ı özür dilemeye zorlar ve Cihan, Esra’nın zoruyla Murat’ı akşam onlarla takılmak için davet eder. Fakat Murat geceye yalnız katılmaz. Esra’nın hiç gözünün tutmadığı ve nereden çıktığı anlaşılmayan kız arkadaşı da Murat’a eşlik edecektir. Mine, Gaye’nin iş bulmasının ardından Zeynep’e bakma görevini üstlenir. Zeynep’e giderek bağlanmaya başlar.

Fakat gün gelmiştir, Gaye ve Zeynep Mine’nin evinden ayrılacaktır. Macit, Seray’a kendisini affettirme turlarına devam eder. Seray bir türlü affetmez Macit’i. Can düşmanı Gülendam’la yakalamıştır. Macit, olanların Gülendam’ın tuzağı olduğunu anlatamayınca, çareyi Deniz’den yardım istemekte bulur. Dilek boşanmanın ardından pürneşe takılmaktadır. Dilek’in bu hali etrafında ki herkesi özellikle Tarık’ı tedirgin etmektedir. Sevda göz boyamak için Merve’ye yaklaşmaya çalışınca Dilek’in tepesinin tası atacaktır.

İşte dizinin 8. bölüm özet görüntüleri:

İlgili Haberler