SON DAKİKA
21 Eylül 2019 18:20

SON HABERLER

Ezgi Mola, Enis Arıkan’ın yaptığı şakayı bir türlü unutamıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Alice Müzikali ile geçtiğimiz sezon büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, yeni sezonda da sahnede fırtına gibi esecek.

Müzikalin provaları başladı. 2. sezon ise 5 Eylül Perşembe günü izleyicilerle buluşacak. Ezgi Mola, yaz arasının çok uzun olduğunu ve müzikali özlediğini söyledi.

Ezgi Mola’nın yanı sıra Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim, Merve Dizdar’ın rol aldığı Alice Müzikali, ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı.

Müzikalin 2. sezonu için tanıtım klibinde rol alan Ezgi Mola, “Seyircimizi de ekip arkadaşlarımızı da çok özledik. Geçen sezon bayağı keyifli geçti aslında. Yeniden seyirciyle buluşacağız.Yeniden bir araya geleceğiz o yüzden çok heyecanlıyım” diye konuştu.

Ezgi Mola,geçtiğimiz sezon provalarda neşeli anlar da yaşadıklarını hatırlattı.Enis Arıkan’ın kendisini provalarda uyurken çektiği videoyu unutmadığını belirten oyuncu, yeni sezon için çalışmalara devam ettiklerinin mesajını verdi.

İşte Ezgi Mola’nın açıklamaları:

“Alice” Müzikali 5 Eylül’de Yeni Sezonuna Başlıyor!

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnedeki yerini alıyor…

“ALICE” adı ile izleyicisiyle buluşacak olan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile başrolleri paylaşacak.

BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında, dünya sahnelerinin dev prodüksiyonlarına ev sahipliği yapan Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisi ile buluşacak olan müzikal; dev sahne prodüksiyonu, etkileyici görsel efektleri, benzersiz kostümleri, müzikleri ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile büyüleyici bir sahne şovuna hazır! Şimdiden yerinizi alın.

İlgili Haberler