Fatih Aksoy’un kadın oyuncuların ücretleri ile ilgili açıklaması, Özge Özpirinçci ve Hazal Kaya’ya kahkalar attırdı!

02 Ekim 2018 Salı, 11:25
Fatih Aksoy’un kadın oyuncuların ücretleri ile ilgili açıklaması, Özge Özpirinçci ve Hazal Kaya’ya kahkalar attırdı!

Fox TV’de ekrana gelen Bizim Hikaye ve Kadın dizilerinin iki başarılı ismi Hazal Kaya ve Özge Özpirinçci, 55. kez Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali’nde bir panele katıldı.

Panelistler arasında bulunan iki dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’un, kadın oyuncuların aldığı ücretle ilgili sözleri kahkahalara neden oldu.

‘Sinema Filmlerinden Televizyon Dizilerine Kadının Yükselişi’ konulu panele katılan Kaya ve Özpirinçci, son dönemde kadın hikayelerinin ön plana çıkarılması bu dizilerin daha çok izlenmesi ile ilgili konuştu.

Bu konuşmalar üzerine gelen soruda, dizilerde çalışan kadın ve erkek oyuncuların ücretleri ile ilgili gelen bir soru üzerine Fatih Aksoy’un verdiği cevap, Hazal Kaya ve Özge Özpirinçci’yi çok güldürdü.

Fatih Aksoy ‘Hiç eşit değil. Kadın dizisinde de Bizim Hikaye’de de kadınlar, erkeklerden daha çok alıyor’ dedi. Bunu üzerine salonda kahkahalar yükseldi. Özge Özpirinçi ‘Hak ediyorsak sorun yok’, Hazal Kaya ise ‘Kesenize bereket Fatih Bey’ sözleriyle yanıtını verdi.

bizim hikaye haberleri için

fatih aksoy haberleri için