SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 12:45

SON HABERLER

Fazilet Hanım ve Kızları 9 Haziran final bölümünde Hazan alt üst olacak!

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final bölümü 9 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak.

Dizi onca eleştiri arasında finale gidiyor. İzleyiciler 1 bölümle tüm konuların toparlanamayacağını biliyor.

Ancak nasıl bir sonla biteceği de merak konusu…

Dizinin 50. final bölümünden 1. ön izleme yayınlandı… 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hayatının gerçeğiyle yüz yüze kalan Yağız için tüm dengeler değişirken diğer yandan Hazım, Sinan’ı yok sayar. Gerçeklerin yarattığı kargaşadan fırsat bulan Selin köşe bucak polisten kaçsa da yaklaştığı hazin son kaçınılmazdır. Fazilet geçmişinin karanlık yüzleşmesini farkında olmadan Hazan’ın şahitliğinde yaparken, Hazan öğrendikleriyle alt üst olur.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Gerçekleri öğrenmek isteyen Gökhan’ın Kudret ve Yasemin’in peşine düşmesi Yasemin için büyük tehlike olur. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Yağız sona gelmişken, Fazilet kızları için bunca zaman yapamadığı anneliğini yapmaya hazırken, Yağız öğrendiği gerçeğin acısı ile her şeyi arkasında bırakmaya kararlıdır. Hazan Yağıza kendini anlatabilmek için var gücüyle uğraşırken ayakları onu kendi gerçeğine götürür. Fazilet ise hırsıyla girdiği yalıdan dersini alarak ve kendi kızları dahil elinin değdiği herkesin hayatını değiştirerek çıkacaktır.

İlgili Haberler