Ana sayfa Dizi Haberleri Alp Navruz, romantik komedi ve dramdan sonra, bu kez bambaşka bir sınav vermeye hazırlanıyor!

Alp Navruz, romantik komedi ve dramdan sonra, bu kez bambaşka bir sınav vermeye hazırlanıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fazile Hanım ve Kızları dizisinde oynadıktan sonra ismi daha çok ön plana çıkmaya başlamıştı Alp Navruz’un. Aslında 2016 yılında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz isimli romantik komedide rol aldı fakat büyük çıkışını 2017-2018 sezonlarında Star TV’de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle yaptı.

Ardından Elimi Bırakma, Zümrüdüanka ve Ada Masalı dizileri geldi. Bu dizilerdeki başarılı performansı, oyuncuyu son dönemin aranılan jönlerinden birisi haline getirdi. Özellikle Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan ile ekran uyumu çok beğenildi. Özel hayatlarında da bu diziyle birlikte sevgili oldular.

Alp Navruz’un bir sonraki dizisi ise hayranları için büyük merak konusuydu. Oyuncu, kariyerinde sağlam adımlarla ilerlerken gelen teklifleri de büyük bir titizlikle değerlendirmekte. Hatta teklif geldikten sonra hikayeyi tam olarak anlamak için senarist ile konuşup, hikayenin ilerleyen dönemlerini öğrenmek de istiyor. Bu bilgileri almadan da teklifi kabul etmiyor.

Alp Navruz, romantik komedi ve dramdan sonra, bu kez bambaşka bir sınav vermeye hazırlanıyor! 8

Şimdi oyuncu için önüne yeni bir kapı açılıyor! Alp Navruz’un hayranları, romantik komediden sonra oyuncuyu bambaşka bir şekilde görebilir! Zira bu kez asker dizisiyle izleyici karşısına gelme ihtimali söz konusu. Bir süre önce Savaşçı gibi asker kökenli diziler ekranda rağbet görmeye başlamıştı. Şu sıralar çok fazla örneği bulunmayan bu dizilere bir yenisi eklenecek.

Gold Film’in hazırlıklarını sürdürdüğü medyada da yer alan dizi için başrolde Alp Navruz’u düşündüğü haberleri gündeme gelmekte. Savaşçı dizisinin bir benzeri olacak olan dizide Alp Navruz’un oynama ihtimali bile hayranlarını coşturdu! Şimdiden olumlu yorumlar yaparak oyuncuya desteklerini sunmaya başladılar bile…

Alp Navruz, romantik komedi ve dramdan sonra, bu kez bambaşka bir sınav vermeye hazırlanıyor! 9

Senaryo konusunda titiz davranan Alp Navruz’un gelen teklife sıcak bakıp bakmadığı bilinmiyor ancak içine sinmezse kabul etmeme ihtimali de var. Hayranları bile bu durumun farkında ve sosyal medyada “Alp Navruz, öyle kolay kolay proje kabul etmez ve rol onu tatmin ederse de mutlaka başarılı olur” yorumlarını yapıyorlar. Bakalım oyuncu nasıl bir karar verecek?