Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ünlü oyuncusu sokakta öpüşürken yakalandı!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ünlü oyuncusu sokakta öpüşürken yakalandı!

tarafından ker_def

Geçtiğimiz yıl final yaparak biten Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasin karakterine hayat veren ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan, bu sezon ise Zalim İstanbul dizisinde Civan karakterine hayat vermişti.

Zalim İstanbul dizisi sezon arası verirken, oyuncu da dinlenmeye çekildi.

Ses sanatçısı Onur Akay ise oyuncuyu yabancı bir kız ile Ortaköy’de sokak ortasında öpüşürken görüntüledi.

“Ortaköy’de bir çapkın!” başlıklı bir yazı kaleme alan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, bir ara adı Miss Turkey 2015 güzeli Ecem Çırpan’la anılan ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan’ı, Ortaköy’de bir kızla öpüşürken yakaladı.

Genç oyuncunun öpüşürken fotoğraflarını çeken ve köşesinde yayınlayan Akay, yazısında kızın yabancı olduğunu ve Taşkan’ın öpüştüğü kızla İngilizce konuştuğunu iddia etti.

“İdris, beni hiç fark etmeden öpüşüyordu ve zaman zaman açtığı o masmavi gözleri geceyi aydınlatıyordu.” diyen Onur Akay, “Ortaköy’de sürekli çekimlere rastladığımızdan, önce bir dizi seti olabilir diye düşündüm ve etrafa baktım. Ancak sokakta üçümüzden başka hiç kimse yoktu. Öpüşen erkek, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinde ‘Yasin’ karakterine can veren ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan’dı…” ifadelerini kullandı.