Ana sayfa Dizi Haberleri Feyyaz Yiğit’li Gibi’den yeni sezon müjdesi!

Feyyaz Yiğit’li Gibi’den yeni sezon müjdesi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Feyyaz Yiğit’in senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı sıra dışı komedi dizisi Gibi bir fenomene dönüştü. Artık kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip Gibi’den yeni sezon müjdesi geldi.

Exxen platformunda yayınlanan ve izleyicilerin de farklı konsepti ile dikkatini çeken Gibi dizisi tam anlamıyla bir fenomene dönüştü. Farklı mizah anlayışıyla rakiplerinden ayrılan Feyyaz Yiğit’in senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı Gibi dizisinden sahneler sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

İlk bölümü 1 Ocak 2021’de yayınlanan dizi o kadar çok sevildi ki geniş bir hayran kitlesi edindi. Yayıncı Exxen de bu ilgiyi göz ardı etmeyerek yeni sezon anlaşması yaptı. Feyyaz Yiğit’e Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın eşlik ettiği Gibi dizisinin yeni sezon çekimleri için düğmeye basıldı.

Feyyaz Yiğit’li Gibi’den yeni sezon müjdesi! 7

Yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı’nın üstlendiği dizinin senaristliğini Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi yapıyor. İkinci sezonu da 31 Aralık Cuma günü başlayan dizi büyük yankı bulmuştu. Gibi dizisinin yeni sezon haberi izleyici kitlesi arasında da büyük sevinç yarattı.

Milliyet gazetesi yazarı, televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, Gibi dizisiyle ilgili şunları yazmıştı:
“Gibi dizisi, ‘oturun gündelik sohbetinizi kayda alın sonra izleyin’ halinin senaryolaştırılmış şekli. Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün Yılmaz, İlkkan ve Ersoy karakterleri ile vücut bulduğu bir dizi. Sevgili Aziz Kedi’yi de senaryo tarafındaki dokunuşlarını unutmamak lazım. Bir de ‘cast çalışması’. İşi renklendiren tipler gayet yerinde seçiliyor. Exxen’ in iyi işi.”

Kısa skeçlerden oluşan Gibi dizisinin en büyük hedefi izleyeni güldürmek. Dizinin iki karakteri
Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler.