Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV çıldırdı! Şaka değil gerçekten dizi çılgınlığı yaşatacak! İşte 6 yeni dizi

Fox TV çıldırdı! Şaka değil gerçekten dizi çılgınlığı yaşatacak! İşte 6 yeni dizi

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üst üste başarısız diziler Fox TV’yi çıldırttı! 6 yeni dizi başlıyor! İşte birbirinden farklı yeni diziler… Fox TV yöneticileri diziler konusunda bu sezon yaşadıkları birbiri ardına hayal kırıklıkları sonrası, daha da iştahlı bir şekilde sektörden yeni dizi talep etmeye başladı… Geçen sezon yaz döneminde sadece Aşk Mantık İntikam dizisi ile sınırlı kalan ve sezon içinde de 12 dizi ile büyük atak yapan kanal yönetimi, üst üste yeni projeler ortaya koyarak adeta çılgınca bir yeni dizi atağı başlatıyor…

Fox TV’de sezon sonuna doğru yepyeni diziler izleyicileri bekliyor. Ayrıca yaz dönemi için de kanal yönetimi şimdiden 3 dizisini belirledi ve atak hiç durmadan sürecek gibi gözüküyor… Birbiri ardına dizileri ekrana getiren ve kısa sürelerde de yayından kaldıran Fox TV, adeta bir dizi öğütme makinesine dönüştü.

Sezon başından bu yana kanalın yayınladığı ve kısa sürede ekrana veda eden dizileri hatırlayalım: Uzak Şehrin Masalı, Elbet Bir Gün, Son Yaz, Misafir, Yalancılar ve Mumları, Elkızı, Kanunsuz Topraklar, Son Nefesime Kadar…

Bu saydığımız diziler kanalın bu sezon yayınladığı ve çoğu kısa sürede ekrana veda eden yapımlar oldu. Aşk Mantık İntikam dizisi çok başarılı bir iş çıkardı ve 22 Nisan’daki 42. bölümü ile sona erecek. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de iyi bir çıkış yaptı ama son haftalarda reytinglerde düşmesine rağmen sezon sonuna kadar yurt dışı başarının motivasyonu ile devam edecek.

Geriye ise sadece Yasak Elma ve Mahkum dizileri kalıyor… Yani, Fox TV’nin bu sezon duyurduğu 12 diziden 10 tanesi veda etmiş olacak… Ancak kanalın yeni projeleri de birbiri ardına başlıyor.

GÜLÜMSE KADERİNE

Fox TV çıldırdı! Şaka değil gerçekten dizi çılgınlığı yaşatacak! İşte 6 yeni dizi 30

Gülümse Kaderine isimli yeni dizinin yayın tarihi olarak 27 Nisan Çarşamba günü açıklandı… Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen gibi oyuncular dizinin kadrosunda yer alıyor. Yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayata atılma öyküsünü izleyeceksiniz. Gülümse Kaderine dizisinden sonra Fox TV’nin yeni atakları devam edecek.

İYİLİK

İlk olarak Kapımdaki Düşman olarak isimlendirilen ama sonradan İyilik adını alan yeni dizi 29 Nisan Cuma günü ilk bölümü ile ekrandaki yerini alacak. Entrikalarla dolu hikayesi ile Yasak Elma tarzını andıran bir yapım olan İyilik, yeni bir Medyapım projesi…

Hatice Şendil, Sera Kutlubey, Perihan Savaş ve İsmail Demirci’nin başrollerinde yer aldığı dizi mutlu bir ailenin, bir yasak aşk üzerinden nasıl sarsıldığını ekranlara taşıyacak. İyilik dizisi ay sonunda başlıyor ama Fox TV’nin yeni dizi atakları bununla da sınırlı değil.

KUSURSUZ KİRACI

Fox TV ekranlarında yakın zaman içinde başlayacak olan bir başka dizi ise Kusursuz Kiracı olacak. Çekimleri başlayan dizinin başrolünde Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü bulunuyor. Bir apartmanda insanlar arasında yaşanan ilişkileri konu alacak dizide, iki başrol oyuncusu da internet gazetesinde muhabir rolleriyle dikkatleri çekecek. Mona ve Yakup karakterlerinin hikayesinin gençleri de etkilemesi bekleniyor.

Fox TV çıldırdı! Şaka değil gerçekten dizi çılgınlığı yaşatacak! İşte 6 yeni dizi 31

Fox TV’nin Haziran ayı ile birlikte başlayacak olan yaz dönemi için de 3 yeni dizi hazırladığını biliyor musunuz?

Bu sezon birbiri ardına yeni dizilere yatırım yapan ve birçoğunda da mutsuzluk yaşayan Fox TV, 3 yazlık dizi ile büyük atağa kalkıyor.

GİZLİ KALSIN

Fox TV’nin yeni yazlık dizisi olarak öne çıkacak olan Gizli Kalsın, iki sivil polisin eğlenceli hikayesi olarak izleyici karşısına çıkacak. Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal ikilisinin başrolünde buluştuğu dizinin kadrosuna iddialı isimler katıldı. Şinasi Yurtsever, Şebnem Sönmez ve Tardu Flordun da dizide rol alacak isimler arasında yer alıyor.

Fox TV çıldırdı! Şaka değil gerçekten dizi çılgınlığı yaşatacak! İşte 6 yeni dizi 32

SENDEN DAHA GÜZEL

Fox TV’nin yaz döneminde öne çıkmasını beklediği bir diğer projesi ise Cemre Baysel ile Burak Çelik ikilisinin buluşacağı Senden Daha Güzel isimli yapım olacak. Geçen sezon Baht Oyunu dizisi ile romantik komedide çok iyi işler yapabileceğini gösteren Cemre Baysel, yeniden bir yazlık proje ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Fox TV çıldırdı! Şaka değil gerçekten dizi çılgınlığı yaşatacak! İşte 6 yeni dizi 33

TOZLU YAKA

Fox TV, yaz aylarında özellikle genç izleyicileri kendi ekranına çekmek için büyük çaba harcıyor. Bu ataklardan birisi de Tozlu Yaka isimli yeni dizi projesi olacak. NTC Medya tarafından hazırlıkları devam eden dizinin bir gençlik hikayesi olması bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı yeni dizinin oyuncu kadrosu için çalışmalar devam ediyor.

Birbiri ardına dizi başlatan ve bu konuda çılgınca bir anlayış içindeki Fox TV’nin bu ataklarından ciddi bir izlenme oranı elde edip edemeyeceğini de çok yakında görmüş olacağız.